20 Eylül 2017 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
18 Ekim 2012 Perşembe 14:00

113 tamam 202 Kurban Bayramı’na Bitecek

Isparta Belediyesi tarafından iki yıl önce başlatılan cadde ve sokaklardaki kalıcı asfalt kaplama çalışmaları son hızı ile devam ediyor.
113 tamam 202 Kurban Bayramı’na Bitecek

Bu güne kadar birçok caddenin altyapı ve asfalt kaplama çalışmalarını tamamlayan Isparta Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü önceki gün 113. Caddenin de asfalt kaplama çalışmasını tamamladı. 11 Ekim tarihinde ilk çalışmaların başladığı 210 caddenin de Kurban Bayramı öncesi bitirilmesi hedefleniyor. Doğalgaz ve diğer kamu daireleri tarafından cadde ve sokaklardaki kazı çalışmaları ve yılların verdiği yorgunlukla eskiyen asfalt önce kazınıyor.

Daha sonra eksik olan alt yapı ve yağmur suyu kanal çalışmaları tamamlanıyor. Daha sonra stabilize malzeme ile cadde yeniden doldurularak enson asfalt kaplamasına geçiliyor. İşte 202 cadde de asfalt kazındıktan sonra Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü hem içme hem pis su hem de yağmur suyu kanallarında bulunan eksiklikleri tamamlayarak yolun tekrar tekrar kazınmaması için önceden alt yapı çalışmalarını bitiriyor. Ardından Fen İşleri Müdürlüğü de stabilize malzeme ve sonrasında asfalt kaplamasını gerçekleştirerek yolun tekrar ve daha güvenli bir şekilde taşıt trafiğine açıyor.

Isparta Belediyesi Fen İşleri Müdürü Hüseyin Altın’da yapılan çalışmaları yerinde takip ederek aksaklıkları önlüyor. Çalışmaları yerinde takip eden Altın kendisine uzatılan mikrafona da yol hakkında gerekli bilgileri veriyor. Altını yakaladığımız 202 caddede yolun başlangıç tarihini 11 Ekim 2012 olduğunu 25 Ekim 2012 tarihinde de yolun biteceğini vatandaşın da Kurban Bayramın’da yol çilesi çekmeyeceğini söyledi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR