23 Haziran 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
26 Aralık 2017 Salı 17:46

2017’nin Son Merkez Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

2017’nin Son Merkez Muhtarlar Toplantısı Yapıldı
2017’nin Son Merkez Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

Vali Şehmus Günaydın başkanlığında 2017 yılının son merkez muhtarlar toplantısı Valilik toplantı salonunda düzenledi.

Toplantıda muhtarlara tek tek söz veren Vali Şehmus Günaydın, muhtarların talep ve önerilerini dinleyerek sorunların çözümü konusunda ilgililerin çalışma yapması talimatı verdi.

“TEŞEKKÜR”
Toplantıdaki konuşmasında 2017 yılı boyunca her ay muhtarlarla bir araya gelerek vatandaşların taleplerini dinlediklerini belirten Vali Günaydın, her ziyarette muhtarların yakın desteklerini gördüklerini söyledi.

2017 yılının çok verimli geçtiğini ve bunda Milletvekillerinin, İl Genel Meclisi Üyelerinin, Muhtarların, Sivil Toplum Kuruluşlarının ile Basın Mensuplarının büyük destekleri olduğunu aktaran Vali Günaydın katkılarından dolayı herkese teşekkür etti.

“TAKIM ÇALIŞMASINA DEVAM EDİLECEK”
Vali Günaydın “ 2017 yılında çok güzel bir takım oyunu oynadık. Bunun sonucunu da ilçelerimizde, köylerimizde ve mahallelerimizde aldık. Bu sayede; yol konusunda rekor üstüne rekor kırdık. Pompaj sistemiyle içme suyu sağlayan 70’in üzerinde köyümüzde güneş enerjisi sistemine geçerek büyük ekonomik fayda sağladık. Bu çalışmalar diğer köylerimiz için de hızla devam ediyor. Hedefimiz 116 köy. Ayrıca ‘Bunu tarımsal sulamada da yapabilir miyiz?’ diye çalışma yürütüyoruz. Bunu yaparak çiftçimizin daha fazla kazanmasını sağlamaya ve ülkemiz adına enerji tasarrufu yapmaya çalışacağız. Bu çalışmaları yapınca ‘işimiz bitti’ mantığında değiliz. Sizlere nasıl daha faydalı olabiliriz diye çalışmaya devam ediyoruz. Önümüzdeki yıl bu yaptıklarımızın üzerine inşallah daha fazla koyarak Ispartalı hemşehrilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Hepimizin ortaya koyduğu ortak çalışma arzusu devam ettiği müddetçe bundan kazançlı çıkacak Devletimiz ve Milletimizdir.

“YENİ YIL TEMENNİSİ”
Yeni yıl Ülkemiz için inşallah huzurlu ve başarılı bir yıl olur. Millet olarak karışılacağımız her güçlüğü yenecek azim ve kararlılığımız mevcut. Allah’ın izniyle tarihimiz boyunca yaptığımız gibi Millet olarak 2017 yılında nasıl ki bütün zorlukları aştıysak 2018 yılında da inşallah çok daha başarılı bir şekilde yolumuza devam edeceğiz bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR