20 Eylül 2017 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
24 Mart 2014 Pazartesi 23:30

3 Ay Sonra Maaş Ödeyemez

AK Parti Belediye Başkan Adayı Nuri Uzaktaş, Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ın 3 ay sonra maaş ödeyemeyeceğini ileri sürdü.
3 Ay Sonra Maaş Ödeyemez

Seçim çalışmalarına Bağlar mahallesinde devam eden Ak Parti Belediye Başkan Adayı Nuri Uzaktaş, yine Günaydın ve icraatlarına yüklendi.

Gerçekleştirilen Bağlar mahallesi toplantısında vatandaşlara hitap eden Uzaktaş, çok konuşulacak bir iddiayı ortaya attı. Uzaktaş, Isparta Belediyesi’nin iller Bankasındaki kredi limitesinin dolduğunu ve bu sebepten dolayı belediyenin 3 ay sonra maaş ödeyemeyeceğini belirtti. Uzaktaş ayrıca Günaydın’ın kendisini tahsildar sandığını da belirterek, Günaydın’ın 2009 yılındaki seçim beyannamesini hatırlatarak Günaydın’ın bir çok projesini hayata geçiremediğini ileri sürdü.

Uzaktaş, “Başkanların bir kerameti var. Ne kadar yağdanlık varsa etrafına topluyorlar. Bunlara yağ çekiyor. Sonra bu her şeyi güllük gülistanlık sanıp yağdanlıklarının aklına uyuyor. Günaydın Isparta’ya vaatlerde bulundu. 7 yıldızlı saray otel, Huston, 7 minareli cami, ulaşım metrobüs olacaktı. Anlattığına bakarsanız Isparta cennet olacaktı. Ben hesapladım çok hizmet yapmış. Hizmetleri sayıyorsunuz sayma konusunda sıkıntı yok. Bir iki iki buçuk. Isparta belediyesinin tahsildara ihtiyacı yoktu. Bazıları kafayı buldu mu borçları alacak zanneder, bu arkadaşta borçları ödedim zannediyor. Ben iddia ediyorum. 3 ay sonra personelinin maaşını ödeyemez. İller Bankasındaki kredi limitesi doldu. Kendi projesinin gerçekleştiremediği için ihmal ettiği ötelediği ITKM’yi görüyorsunuz. Isparta’nın ve belediyenin hizmete kavuşması için 30 Mart’ta Ak Parti’de buluşalım” dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 13 yorum yapıldı.
    YAZARLAR