25 Eylül 2017 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
13 Mart 2016 Pazar 15:42

40 Yıllık Özlem Bitecek

40 Yıllık Özlem Bitecek
40 Yıllık Özlem Bitecek

Vali Vahdettin Özkan, Burdur Valisi Hasan Kürklü, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, Burdur Milletvekilleri Reşat Petek ve Bayram Özçelik ile birlikte Sütçüler Antalya Arasını 40 Kilometre kısaltarak 80 kilometreye düşüren Melikler Köprüsü inşaatında incelemelerde bulundu.

Köprü inşaatı ile ilgili yetkilerden bilgi alan Vali Özkan, Isparta ve Burdur tarafından 40 senedir özlemi çekilen bir hizmet olan Melikler Köprüsü için Hükümetimize, Isparta ve Burdur Milletvekillerimize teşekkür ederek, “Bu köprü Sütçüler’e, Ağlasun’a, Bucak’a, Burdur, Isparta ve Antalya’ya hitap edecek bir hizmettir. Böyle bir hizmeti takip ederek, ilgili bakanlıkların bütçesinde ve yatırım programında olmamasına rağmen olağanüstü gayretle programa dâhil edilmesinde emeği geçen herkese yöre halkımız müteşekkirdir” dedi.

EN HIZLI ŞEKİLDE BİTİRİLECEK

Vali Özkan ayrıca “Bugün Sayın TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanımız, Sayın Burdur Valimiz ve Sayın Burdur Milletvekillerimizle vatandaşlarımızın sevincini paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Devam eden bu hizmetin tamamlanmasında ve takviye edilmesinde varsa bizlerce ifa edilecek konuları yerinde görmeye geldik. Burada yapılan tespitler sonrasında kendi aramızda görev paylaşımı yaparak köprümüzün en hızlı şekilde bitirilmesi için çalışacağız” dedi.

KÖYLÜLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ
Vali Özkan son olarak “Burada ayrıca köylülerimizin köprünün yapımı için, yol açma çalışmalarında, malzemelerin taşınması aşamasında üzerlerine düşen her türlü görevi büyük bir memnuniyetle yerine getirmişler ve köprünün yapımını yoğun ilgiyle karşılamışlardır. Böylesine büyük bir katkı sunan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Köprü inşaatı incelemesinin ardından Vali Özkan ve beraberindekiler vatandaşlarla bir araya geldi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 2 yorum yapıldı.
    YAZARLAR