24 Eylül 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
04 Haziran 2013 Salı 14:29

450 Kişiye İş İmkanı

Isparta Valisi Memduh Oğuz ve ITSO Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Türk Telekom Yönetim Kurulundan Isparta’ya 450 kişinin istihdam edileceği bir çağrı merkezi kurulmasını talep etti. Türk Telekom Yönetim Kurulu talebe olumlu yaklaştı.
450 Kişiye İş İmkanı

Isparta Valisi Memduh Oğuz ve Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Türk Telekom Yönetim Kurulundan Isparta’ya 450 kişinin istihdam edileceği bir çağrı merkezi kurulmasını talep etti. Türk Telekom Yönetim Kurulu talebe olumlu yaklaştı.

Türk Telekom A.Ş. Yönetim Kurulu Isparta’da toplandı. Türk Telekom Yönetim Kurulu’nun Isparta ile ilgili Vali Memduh Oğuz, Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, ITSO Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve bazı protokol üyelerinin katılımıyla yaptığı görüşmede önemli bir gelişme yaşandı.

Isparta Valisi Memduh Oğuz ve Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Genel Müdür Tahsin Yılmaz’a ilin ekonomisi ve işsizlik sorunlarıyla ilgili bilgi verirken, 450 kişinin istihdam edilmesini sağlayacak çok önemli bir istekte bulundu.

Türk Telekom’un Isparta’ya yapacağı en büyük hizmetin bir çağrı merkezi kurulması olacağına dikkat çeken ITSO Başkanı Şükrü Başdeğirmen, bu konuda ITSO olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi. 450 kişinin istihdamının Isparta için çok önemli olduğunu belirten Başkan Başdeğirmen, “Çağrı merkezi Isparta’ya kurulursa 450 kişi iş sahibi olacak 450 kişinin bakmakla yükümlü olduğu kişi sayısını en az 3 olarak düşünürsek 1350 kişi yapıyor ve bu çok önemli bir rakam. Biz bu konuda ısrarlıyız ve sizden bu talebimize olumlu yaklaşmanızı istiyoruz. Türk Telekom’un diğer hizmetlerinin yanı sıra Isparta’ya yapacağı en büyük ve en önemli hizmet bu olacaktır.”

Türk Telekom Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, bu talebe oldukça olumlu yaklaştı.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 2 yorum yapıldı.
    YAZARLAR