21 Eylül 2017 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
19 Şubat 2015 Perşembe 17:28

Adaylığını Açıkladı

Adaylığını Açıkladı
Adaylığını Açıkladı

AK Parti'de bir dönem Yalvaç İlçe Başkanlığı görevinde bulunan Hidayet Şenol, 7 Haziran seçimlerinde Milletvekili Aday Adaylığı için başvuruda bulundu, Basın toplantısı düzenleyen Şenol, Türkiye'ye ve Ispartamıza hizmet etmek istiyorum dedi.

Hidayet Şenol AK Parti'den aday adaylığı için resmi başvurusunu dün Ak Parti İl Başkanlığında yaptı.

AKParti Yalvaç İlçe Başkanlığı görevinde bulunan Hidayet Şenol, 7 Haziran seçimlerinde Milletvekili Aday Adaylığı için başvuruda bulundu.
Basın toplantısı düzenleyen Şenol, Türkiye'ye ve Isparta’mıza hizmet etmek istiyorum dedi.

Şenolsiyasette yapacaklarını basın toplantısında anlatarak “Yeni Türkiye’ninfilizleneceği 7 Haziran 2015 tarihinde 25. Dönem Milletvekilliği için, AKParti’den Isparta Milletvekili Aday Adayıyım.” Dedi

HidayetŞenol açıklamasına şöyle devam etti; “1973 yılında Yalvaç’ta doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Yalvaç’ta, Liseyi İstanbul’dabitirdim. Yüksek öğrenimimi ise Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari BilimlerFakültesi İşletme Bölümü nünde tamamladım.
AskerliğimiErzincan Hava Alay Komutanlığında kısa dönem olarak yaptıktan sonra ticareteatıldım. Yalvaç’ta ve komşu ilçelerde gıda sektöründe faaliyet gösterdim.Evliyim ve 2 kız çocuk babasıyım.
Kurulduğugünden bu güne gönül verdiğim partimde 2009 – 2014 yılları arasında AK PartiYalvaç Belediye Meclis üyeliği, 2014 – 2015 yılları arasında da Yalvaç AK Partiİl Başkanlığı yaparak partime ve memleketime hizmet etme imkanı buldum.

YeniTürkiye’nin filizleneceği 7 Haziran 2015 tarihinde 25. Dönem Milletvekilliğiseçimleri için, AK Parti’den Isparta Milletvekili Aday Adaylığı başvurumusizlerle paylaşmak üzere huzurlarınızda bulunuyorum.
Yıllardırmensubu olmaktan ve görev almaktan gurur duyduğum AK Partimizin; maddi vemanevi alanlarda yaptıkları ortadadır. Güzel ülkemiz Türkiye’miz için yaptığıbölünmüş yollar, hızlı tren ağları, TOKİ aracılığı ile ekonomik olarak yaptığıkonutlar, Sağlık alanındaki büyük hizmetler, Eğitim alanındaki reformlar,köprüler, hava alanları, enerji santralleri projesi kendimize ait Altaytankları, atak helikopteri, savaş gemileri, kısa ve orta menzilli füzelerinyapımı, Marmaray, kişi başı milli geliri üç bin dolar’dan on bin dolarlarınüzerine çıkartmış olması, 2023 – 2050- 2071 hedefleri, İMF politikalarından veborçlarından kurtarılmış olmamız, sadece sınırlarımız içinde değil tümdünyadaki mazlum ve mağdurlara destekleri yıllardır kanayan bir yara olanbaşörtüsü sorununun çözülmesi ve sayamadığım daha bir çok güzel hizmetlerigerçekleştirdiği hepimizin malumudur.

Siyaseti;topluma ve insanlığa hizmet etmenin bir aracı olarak gören, Türk demokrasisineve Türk Milletine darbe yapacak her türlü yapılanma ve komploya karşı kefeniile gezen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile Genel Başkan veBaşbakanımız Ahmet Davutoğlu ile beraber hizmet etmek istiyorum. Azizmilletimizin hizmetkârlığına talip olduğumuz bu yolda siyaset ve iş hayatımınbana kazandırdığı tecrübeleri kullanarak Isparta’mız ve hemşerilerim içinhizmet etmek benim için borçtur. Allah nasip eder, hemşerilerim ve partimteveccüh gösterir milletvekili seçilirsem sadece doğduğum, büyüdüğüm, yaşadığımilçemin insanlarına değil, tüm Isparta’ya Türkiye’ye, İslam Âlemine hizmet etmektenbüyük gurur duyacağım. Isparta’mızın daha güzel ve daha büyük yatırımlara vehizmetlere layık olduğunun bilincindeyim. Tüm bu yatırımların ve hizmetlerinIsparta’mıza gelmesi için, Isparta’mızın her yönden kalkınması ve gelişmesiiçin ve kararlılıkla çalışmak en büyük amacımdır.

BaşbakanımızSayın Ahmet Davutoğlu’nun dediği gibi Davamız AK, Sevdamız AK’tır. Bizim içinsiyaset; erdem ve ahlak meselesidir. Baki olan Rabbimizin ve davamızdır.Rabbimin hakkımızda en hayırlı neticeyi ihsan etmesi için tüm dostlarımızın,sevenlerimizin duası ile desteklerinizi bekliyorum. Allah yar ve yardımcımızolsun. Allaha emanet olun.”

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR