26 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
28 Kasım 2012 Çarşamba 16:45

Adem Korkmaz ITSO'ya Veda Etti

3 yıl boyunca ITSO'nun genel sekreterliğini yürüten Doç. Dr. AdemKorkmaz Meclis toplantısında veda etti. Doç Dr. Korkmaz'a hizmetlerindendolayı teşekkür plaketi verildi
Adem Korkmaz ITSOya Veda Etti

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası'nda 2009 yılının Ağustos ayından bu yanagenel sekreterlik görevini yürüten Doç. Dr. Adem Korkmaz, akademik çalışmaları dolayısıyla ITSO'daki görevinden Ağustos ayı itibariyle ayrılmıştı.

3 yıl boyunca gerek projeler, gerekse odanın hizmetlerikonusunda önemli hizmetlere imza atan Doç. Dr. Adem Korkmaz ITSO'yameclis toplantısında veda etti.

Doç. Dr. Korkmaz'a hizmetlerinden dolayıITSO yöneticileri teşekkür plaketi hazırlattı.Kısa bir konuşma yapan ITSO Başkanı Kaçıkoç, "Adem Hocam nasipolursa önümüzdeki günlerde akademik olarak yükseleceğinden odamızdan ayrıldı. Kendisi Profesör olacağından odamız genel sekreterliğindenayrılmak istediğini 1 yıldır bize söylüyordu, ancak biz izin vermiyorduk,kendisiyle devam etmek istedik ancak kendisini de anlayışla karşılayıp artık müsaade ettik. Odamızda 3 yıl boyunca önemli çalışmalar yaptık,kendisine odamızda yaptığı çalışmalar ve katkıları nedeniyle tüm yönetimkurulu, meclis ve oda üyelerimiz adına teşekkür ediyor, akademikçalışmalarında başarılar diliyorum, "dedi.

Doç. Dr. Korkmaz da görev süresi boyunca ITSO yöneticileriyle hepkoordineli ve anlayış içerisinde çalıştığını belirterek, şunları söyledi:

" 2009yılının Ağustos ayında görev ilk teklif edildiğinde iş dünyasıyla çalışmanınzor olduğu konusunca çeşitli telkinler oldu. 3 yılı bitirdik, nefes alamadık 3 yıl boyunca hiç tatil yapmadığımı fark ettim. Hiç zor olmadı çünkü Ticaretve Sanayi Odası'nın yönetim kurulu ve meclisi çalışmalarımızda süreklidestek içinde oldular, gayet nazik bir iletişim içinde bulundular. Dönemimiziçinde çeşitli çalışmalar yaptık, başarılı olup olmadığımızı üyelerimiz takdiredecektir. Ben kendi adıma elimden geleni yaptığımı düşünüyorum. Ticaret ve Sanayi Odası'ndaki görevim hayatımın en önemli görevdönemiydi. Bundan sonra da her zaman odanın ve iş dünyasının hizmetinde olacağım, fahri danışmanlığımız zaten devam ediyor, her türlü konuda başkanımız arar bizde geliriz. Başta Ticaret ve Sanayi Odası'nın başkanına, meclis başkanına yönetim kurulu Başta Ticaret ve Sanayi Odası'nınbaşkanına, meclis başkanına yönetim kurulu üyelerine ve ticaret ve sanayiodası camiasına teşekkür ediyorum."

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 2 yorum yapıldı.
    YAZARLAR