24 Eylül 2017 Pazar

Hasan PARLAKYILDIZ / Ajans32

Ağlama Anam

11 Ağustos 2015 Salı 18:01

Analar ağlamısın diye çıkılan yolda anaların göz yaşı dinmiyor. Cahiliye döneminde kız evlatlarının yok sayıldığı ve diri diri gömüldüğü dönemlerden sonra iki cihan serveri Hz. Muhammed (SAV) efendimizin analarımızı baş tacı yapması değer vermesi biz ümmetine de Efendimizin sünnetine uymak düşer. 

Lakin son günlerde Anadolu da anaların hep gözleri yaşlı sebebi nedir.? 

Bu terör illetini kimlerden taviz almakta ve nasıl beslenmektedir.?

1 000 yıllık kardeşliğimizi, can kardeşliğimizi, akrabalığımızı yok etmeye, aramıza fitne sokmaya çalışan şer odakları ve onların işbirlikçilerine kimler sahip çıkmaktadır.?

Askerimizi kışlada, Polisi merkezde tutarak, Köy  Korucuların elinden teçhizatı alarak kimlere hizmet edilmektedir.?

Ağlama Anam güzel günler gelecektir. Güzel günlerin gelmesi çok uzak değildir. Milli birlik ve beraberliğimizi sağladığımız, yalansız riyasız bir ortam yaratıldığımız an anaların göz yaşı dinecektir..

Anadolu coğrafyasının tamamını bir bütün olarak  düşünerek hizmet edilmeli, halkın gelir düzeyini yükselterek şer odaklarının oyunu gelmeleri engellenmeli, Tehdit unsurlarına gerekli önlemler alınması yani terör örgütleri ile  anladıkları dilden konuşarak mücadele edilmek suretiyle iç huzur, Devlete güven sağlanmalıdır.

İşte bunlar sağlandığı zaman Anaların göz yaşı diner Türk Milleti huzur refah sağlıklı bir şekilde dünya devleti olma yolunda emin adımlarla ilerler.

Milli Devlet Zengin Millet……………..

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR