22 Eylül 2017 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
02 Temmuz 2012 Pazartesi 13:00

Ajans32 Okuyucularının Sesi Olmaya Devam Ediyor...

Ajans32.com okuyucularından gelen, haber, ihbar, resim ve şikayetleri yayınlamaya devam ediyor.
Ajans32 Okuyucularının Sesi Olmaya Devam Ediyor...

Ajans32.com okuyucularından gelen, haber, ihbar, resim ve şikayetleri yayınlamaya devam ediyor.Göderen İsim: Mehmet Akif ALTUNAY

Hızırbey mahallesi 155. cadde, Hızırbey villalarından Gülistan karakoluna kadar uzanan dümdüz ve eğimli bir cadde. Aynı zamanda Işık kent mahallesi ile Doğancı mahallesini birbirine bağlayan çok sayıda kontrolsüz kavşağı var. Yolun da yeni asvaltlanması sebebiyle şehir magandalarının ve trafik canavalarının hız yaptığı rally pisti gibi. Değil çocuklar, büyükler bile karşıdan karşıya geçemiyor. Her zaman acı fren sesleri çevre halkı hop oturup hop kaldırıyor. Belediye İl trafik komisyonunun aldığı kararı gerekçe göstererek hız kesici bariyerleri yapmıyor. Valilik topu belediyeye atıyor.

Eğer bu caddede Allah korusun bir trafik kazası olursa sorumlusu magandaların ve trafik canavarlarının özlediği ayakta alkışladığı bu kararı alan Isparta Valisi, ikinci sırada bu bariyerleri bir seçim hediyesi gibi kaldıran Isparta Belediye başkanı, üçüncü sırada mahallesinden haberi olmayan Hızırbey mahalle muhtarı ve İl trafik komisyon üyelerinindir.

Bu konuya sahip çıkan olmazsa, bir suç duyurusu olarak adli ve idari açıdan takip edilecektir.

İlginize çok teşekkür eder, bir kamu hizmeti olarak bu konunun takipçisi olmanızı dilerim.Sizde çevrenizde gördüğünüz haberleri, eksiklikleri ve yanlışları bize yazın. Noktasına dokunmadan yayınlayalım.

Her türlü yorum, şikayet ve haber v.s. için:


haber@ajans32.comhttp://www.ajans32.com/guest_book_add.php


http://www.ajans32.com/contact.php


* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR