20 Eylül 2017 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
21 Ağustos 2017 Pazartesi 13:08

AK Parti İl Başkanı Zabun; "Gereğini Yaparız"

AK Parti İl Başkanı Zabun; "Gereğini Yaparız"
AK Parti İl Başkanı Zabun; Gereğini Yaparız

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Isparta'daki değişim mesajlarını değerlendiren AK Parti İl Başkanı Osman Zabun, "almamız gereken mesaj varsa alırız. Gereği ne ise de onu yaparız. Kimsenin kuşkusu olmasın" dedi.

Zabun, "Kongre demek yenilenme demek, derlenip toparlanma ve heyecanlanma demek. Bu açıdan biz, kongre dönemini son derece önemsiyoruz. Ve ciddi şekilde bütün ilçe teşkilatlarımızla ilgili çalışmalarımızı sürdürdük ve her türlü değerlendirmemizi yapmak suretiyle güçlü şekilde yeni döneme girmeyi arzu ettik" ifadelerini kullandı.

İşte Zabun'un dikkat çeken açıklamaları; "Liderimiz Recap Tayyip Erdoğan'ın işareti hepimiz açısından çok önemlidir. Şunu çok iyi bilmemiz gerekir. Bizim liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın ortaya koymuş olduğu veya ifade etmiş olduğu mesajlara hiç birimiz 'bana değmesin' deyip de yana çekilmek gibi bir kaygının içerisinde olmayız. Bütün mesajlarına kendimizi muhattap gibi görürüz ve ortaya koymuş olduğu bu mesajlarda üzerimize düşen ne ise, bizim almamız gereken pay ne ise buna hassasiyet ile biz teşkilat olarak itibar ederiz. Gereği ne ise onu yaparız. Çalışmak gerekiyorsa daha çok çalışırız, daha fazla aksiyonlar almak gerekiyorsa bunu da gönül rahatlığı içerisinde alırız. Kimsenin bu noktada kuşkusu olmasın.

16 Nisan'da iktidar çıtısını yüzde 50'nin üzerine taşıdık. İktidar olabilmek için yüzde 50'nin üzerinde oy almak gerekiyor. Yüzde 50'nin az bir üzeri evet önemlidir ama kendimizi sınırlayan bir çıta olmamalıdır. Biz büyük bir aileyiz ve bizim emellerimiz, ideallerimiz var. Hedeflerimizin ve ideallerimizin sınırları Türkiye sınırları içerisinde kalan hedefler değildir. O yüzden bu milletin tamamen desteğini nasıl alabiliriz onun hesabını yapmamız lazım. En son 16 Nisan refarundumunda yüzde 56 oy aldık. Güzel bir sonuç ile Isparta'da refarandumu sonuçlandırdık. Bizim hiçbir zaman Isparta ile ilgili hedefimiz yüzde 56'nın altında olamaz. Ulaşabileceğimiz son nokta ne ise oraya odaklanmalıyız. Hiçbir çıtayı kendimize yeterli görmeden, hedefimiz sürekli daha yukarlarda tutmak zorundayız."

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR