21 Eylül 2017 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
19 Ağustos 2017 Cumartesi 09:59

AK Parti Tabanı Rahatsız Mı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Isparta Programı ülke gündeminden düşmüyor... Bu Fotoğraftan AK Parti tabanı rahatsız mı?
AK Parti Tabanı Rahatsız Mı?

AK Parti’ye yakınlığıyla bilinenYeni Söz gazetesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Isparta programıyla ilgili olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ekibini hedef aldı.

Yeni Söz gazetesi başyazarı Can Kemal Özer, “Erdoğan’a o resmi kim neden verdirdi?” başlıklı yazısında, “Bir ülkenin cumhurbaşkanını herhangi bir şirketin isminin yazılı olduğu bir panonun önünde konuşturmak müthiş bir kurnazlık. Bunu başaran CocaCola, milyarlarca dolara yapamayacağı PR faaliyetini yaptı” ifadelerini kullandı.

“ERDOĞAN'IN YIPRATILMASINA İZİN VERİLDİĞİ AÇIKTIR”
“Erdoğan'ın konuştuğu mekânın arkasında şirket/marka adının yer almaması sağlanabilirdi. Ama yapılmadı. Bunda da bir kasıt olduğu açık…” diyen Can Kemal Özer, şöyle devam etti:

“Tabi burada bir kusur varsa (ki var) bu Beştepe'deki konudan sorumlu ekibe ait. Cumhurbaşkanı elbette bir yatırımcının tesisinin açılışında konuşabilir. Ancak bu dünya çapında tepki alan bir şirket ise Cumhurbaşkanı'nın ekibinin çok dikkatli davranması gerekir.

Bu hassasiyet eksikliğinin faili kimdir ve hâlen görevde midir bilmiyoruz ama bu hassasiyetin gösterilmediği ve Erdoğan'ın yıpratılmasına izin verildiği açıktır. Her fırsatta AK Parti'yi eleştirenler bir tarafa, AK Parti tabanı da bu karelerden rahatsız oldu.”

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR