23 Haziran 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
09 Ocak 2018 Salı 10:30

AK Parti'de Görev Dağılımı Tamam

AK Parti'de Görev Dağılımı Tamam
AK Partide Görev Dağılımı Tamam

AK Parti olağan il kongresinin ardından yönetim kurulu görev dağılımını yaptı.

AK Parti'den yapılan açıklamada; "Kurulduğu günden bugüne Türk milletinin umudu, adalet ve kalkınmanın savunucusu, bu yolda ülkemize ve milletimize çağ atlatan partimiz, Isparta’da 6.olağan kongre sürecinibaşarıyla tamamlamıştır.

AK Parti Genel Merkezimiz, Milletvekillerimiz, teşkilatımız ve partimizin bütün organlarıyla birlikte gerçekleştirilen istişare ve demokrasi süreci sonrasında ilçelerimizde kongrelerimiz ve kongre sonrasında görevlendirmelerimiz yapılmış, en son 31 Aralık 2017 günü Sayın Başbakanımız Binali YILDIRIM’ın katılımlarıyla il kongremiz gerçekleştirilmiştir. Sayın başkanımız Osman ZABUN kongremiz sonucunda il başkanlığı görevine yeniden getirilmiştir.

Liderimiz, Sayın Cumhurbaşkanımızın uyarıları ve talimatları doğrultusunda, teşkilatlarımızda yenilenme ve değişim gerçekleştirilmiştir. Bugün AK Parti Teşkilatları hedeflerine ve ideallerine odaklanmış, halkımızın desteğini alarak daha büyük daha güçlü bir Türkiye yolunda üzerimizdeki sorumluluğun farkında olarak bize verilen bu kutsal göreve layık olabilmek için hep birlikte elimizden gelen her şeyi yapacağız.

AK Parti teşkilatları Isparta’nın her türlü sorunun çözümü, kentin gelişimi, büyümesi noktasında bilgi, birikim ve tecrübeye sahiptir. AK Parti’nin örnek şehircilik projeleri, insan odaklı hizmet anlayışı ile ilk hedefimiz 2019 yerel seçimleridir. Isparta, özlediği ve istediği belediyecilik hizmetine AK Parti ile inşallah kavuşacaktır.

Isparta, 2002 yılından bu yana her seçimde partimize olan desteğini daha da artırmış, en son gerçekleştirdiğimiz, Anayasa değişikliği oylamasında yüzde 56’lık oy oranı ile Türkiye ortalamasının üzerinde destek olmuştur. Bizleri bugüne kadar hiç yalnız bırakmayan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. Allah hepsinden razı olsun. AK Parti teşkilatları olarak Kasım 2019’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve parlamento seçimlerinde oylarımızı daha da artırarak büyük başarılara ulaşmak istiyoruz. Bu hedef için yorulmadan, bıkmadan, usanmadan çalışacağız.

Sayın İl Başkanımızın görevlendirmeleri doğrultusunda bundan sonra sık sık siz gazeteci arkadaşlarımızla biraraya geleceğiz. Partimizin hizmetlerini, politikalarını ve gelecek projelerini kamuoyu ile paylaşacağız.

İl Başkanımız Sayın Osman ZABUN başkanlığında gerçekleştirdiğimiz,ilk yönetim kurulu toplantısında partimizin görev dağılımı ve yürütme kuruluşu şekilde oluşmuştur" denildi.


* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR