25 Eylül 2017 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
24 Nisan 2012 Salı 10:30

Aksu: 'Memduh Oğuz Isparta İçin Uygun Vali'

Ak parti Genel başkan Yardımcısı-Eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu Vali Oğuz'a Isparta İçin Uygun Vali' dedi.
Aksu: Memduh Oğuz Isparta İçin Uygun Vali

Isparta’ya il kongresi için geldiklerini belirten Ak parti Genel başkan Yardımcısı-Eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu; “Sayın Valimiz gelişmekte, büyümekte olan Isparta’mıza gerçekten uygun bir vali arkadaşımız. Çok eskiden beri tanıdığım ve takdir ettiğim bir meslektaşım. Bu doğrultuda Sayın Valimizin milletvekillerimizle beraber Isparta’ya güzel hizmetler vereceğine inanıyorum.

Biraz evvelde bahsedildi, Isparta’nın teşvikte ikinci bölgede olmasını istismar temek isteyenler var. Isparta’nın Afyon ve Burdur’a göre üçüncü, dördüncü değil de ikinci konumda olması Isparta’nın gelişmiş olduğunu göstermektedir. Bunun da en güzel örneği Isparta’nın gelişmişlik endeksinde 38’den 21’e yükselmesidir.

Bu gün tabi Isparta’mız için acı bir gün, Türk demokrasi tarihinde büyük yeri olan ve Isparta’mızın yetiştirdiği ender isimlerden olan, devlet ve siyaset adamı, aynı zamanda bizim çok sevdiğimiz değerli milletvekili arkadaşımız Süreyya Sadi Bilgiç Beyi de pederi Sadettin Bilgiç vefat etmişti. Bu günde onun cenazesine katıldık, Allahtan rahmet diliyoruz. Ailesine, sevenlerine ve Ispartalılara başsağlığı diliyorum. Rahmetlini de mekanı cennet olsun” dedi.

Ziyaret karşılıklı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR