19 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
06 Ocak 2015 Salı 10:28

Allah Yardımcınız Olsun

Allah Yardımcınız Olsun
Allah Yardımcınız Olsun

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'e sağlık sorunlarından dolayı geçmiş olsun, kardeşi Hacı Ali Demirel'in vefatı nedeniyle de taziye ziyaretinde bulundu. Bu ziyaretin görüntüleri Cumhurbaşkanlığı'nın resmi sitesinde yayınlandı.

"ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN"
Ziyaret sırasında 9. Cumhurbaşkanı Demirel, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, halk tarafından seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı olduğunu, ülke meselelerini, dünya meselelerini en iyi şekilde takip etmek ve çözüm bulmak için çalıştığını söyleyerek, "Allah yardımcınız olsun" diyor.

ERDOĞAN: HEYECAN VESİLESİYDİ
Cumhurbaşkanı Erdoğan da, 9. Cumhurbaşkanı Demirel'e geçmiş olsun dileğini ileterek, sağlığı ile ilgili bilgileri yakından takip ettiklerini söylüyor. İslamköy'deki açılışa yoğun programı nedeniyle katılmadığını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, 9. CumhurbaşkanıDemirel'e "Ama verdiğiniz mesajları takip ettik. Bunlar bizler için de geleceğe yönelik ayrı bir heyecan vesilesiydi" diyor.

Erdoğan'ın Ziyareti Sırasında Demirel'in Masasındaki 'Darbe' Ayrıntısı
Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kardeşi Hacı Ali Demirel'in vefatı nedeniyle de 9.Cumhurbaşkanı Demirel'e başsağlığı dileğini iletti.

"İKAZLARINIZ BİZE YOL GÖSTERİR"
Ziyaret sırasında, 9. Cumhurbaşkanı Demirel'in Türkiye'nin siyasi hayatında önemli bir tecrübesi bulunduğunu kaydeden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bundan sonraki süreçte de bizler, elimizden gelen bütün gayreti ortaya koymak suretiyle, yaklaşık 12 yıllık bir Başbakanlık süresi, şimdi de Cumhurbaşkanlığı sürecinde ülkemize hizmeti inşallah hayırlısıyla sürdürmek istiyoruz. Rabbimizin verdiği takat ile bunu götüreceğiz. İkazlarınız bize yol gösterir" diyor.

Ziyarette Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga da yer aldı.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR