21 Eylül 2017 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
29 Ekim 2012 Pazartesi 15:35

Altınbaşak Demek Başarı Demek

Özel Altınbaşak Eğitim Kurumları Basketbol, Voleybol ve Teniz'te başarıdan Bararıya koştu.
Altınbaşak Demek Başarı Demek

BASKETBOLDA ŞAMPİYON YİNE ALTINBAŞAK
Özel Altınbaşak Lisesi Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri içerisinde yapılan Liselerarası Basketbol Turnuvası’nda Isparta Şampiyonu oldu.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri içerisinde yapılan Basketbol Turnuvası’nda Özel Altınbaşak Lisesi çekişmeli geçen maçlar sonunda finalde Süleyman Demirel Fen Lisesi’ni yenerek Isparta Şampiyonu oldu.
Geçen yıl okul maçlarında da birinci olan Basketbol Takımı başarılarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

Takım Antrenörü Metin İnal başarının yapılan çalışmaların bir sonucu olduğunu söyledi.

Beden Eğitimi Musab Yıldırım ise birçok branşta takım yarışmalarına katıldıklarını ve başarılı olduklarını söyledi, Üniversite Sınavları, Proje çalışmaları yanında sporda da derece elde ettikleri için mutlu olduklarını söyleyen Yıldırım, amaçlarının tüm branşlarda Isparta Şampiyonu olmak olduğunu söyledi.ALTINBAŞAK VOLEYBOLDA ISPARTA ÜÇÜNCÜSÜ
Özel Altınbaşak Lisesi Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri içerisinde yapılan Liselerarası Voleybol Turnuvası’nda Isparta Üçüncüsü oldu.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri içerisinde yapılan Voleybol Turnuvası’nda Özel Altınbaşak Lisesi çekişmeli geçen maçlar sonunda Isparta Üçüncüsü oldu.

Geçen yıl çalışmalara başlayan voleybol takımı ilk yılında Isparta Dördüncüsü olmuştu.

Takım Antrenörü Hüseyin Özer başarının yapılan çalışmaların bir sonucu olduğunu söyledi. Takım olarak yeni olduklarını söyleyen Özer, tecrübe kazandıklarını amaçlarının Isparta Şampiyonluğu olduğunu söyledi.

ALTINBAŞAKLI MUHAMMED SAFA’DAN TENİSTE DERECE
Özel Altınbaşak Anadolu Lisesi öğrencisi Muhammed Safa Küçüköner Kort Tenisinde Tek Erkeklerde Turnuva İkincisi oldu.
Denizli Tenis Kulubü tarafından düzenlenen kort tenisi Sonbahar Turnuvası’da Özel Altınbaşak Bedri Ayhan Lisesi öğrencisi Muhammed Safa Küçüköner turnuva ikincisi olarak önemli bir başarıya imza attı. Tek erkeklerde elde ettiği derece ile Isparta’yı turnuvada başarılı bir şekilde temsil eden Safa, takım olarak geçen yıl Isparta birincisi olduklarını çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.
Okul Müdürü Vahit Çiftçi, derslerinde de başarılı olan öğrencisi Muhammed Safa’yı tebrik ettiğini tebrik ettiğini söyledi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 3 yorum yapıldı.
    YAZARLAR