21 Eylül 2017 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
18 Eylül 2012 Salı 02:28

Altınbaşak’tan Bir İlk :Sağlık Meslek Lisesi

Özel Altınbaşak Eğitim Kurumları bünyesine yeni bir okul daha kattı.
Altınbaşak’tan Bir İlk :Sağlık Meslek Lisesi

Özel Altınbaşak Eğitim Kurumları ilklere imza atmaya devam ediyor. Özel Altınbaşak Eğitim Kurumları bünyesinde ilköğretim okulu, Anadolu lisesi ve Anadolu öğretmen lisesini bulunduruyordu. Özel Altınbaşak Bedri Ayhan Anadolu Lisesi ve Özel Altınbaşak Bedri Ayhan Anadolu Öğretmen Lisesi’nden sonra Isparta’da bir ilke imza atarak Özel Altınbaşak Bedri Ayhan Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’ni açtı.

Türkiye’de sağlık sektöründeki ciddi ihtiyaca binaen son dönemde önemi artan sağlık meslek liseleri, mezun öğrencilerine ciddi iş imkanı sunuyor.

Bu durumu dikkate alan Özel Altınbaşak Eğitim Kurumları Isparta’da bir ilke imza attı. İlk defa açılan Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yoğun ilgi gördü. İlk yılında üç sınıf açıldı ve tüm sınıflar doldu.

Okul Müdürü Mahmut ÇOPUROĞLU Isparta için önemli bir adım attıklarını ve bunun verimini aldıklarını söyledi. ÇOPUROĞLU, yakın bir zamanda Sav’da ikinci bir lise çatısı altında üç yeni okul açacaklarını ve çalışmaların hızla sürdüğünü söyledi.

Hizmete girdiğinde bölgenin en büyük okulları arasında yer alacağını ifade eden ÇOPUROĞLU Isparta’da eğitim adına yeni kapılar açmak istediklerini söyledi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR