02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
02 Nisan 2011 Cumartesi 16:54

AÖF Sınavında Yer Karmaşası

Bugün yapılan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Ara Sınavında Anadolu Üniversitesin bir skandalını da daha ortaya çıkardı.
AÖF Sınavında Yer Karmaşası

Bugün yapılan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Ara Sınavında Anadolu Üniversitesin bir skandalını da daha ortaya çıkardı.

İlimizde bugün yapılan Anadolu Üniversitesine bağlı Açıköğretim Fakültesi Sınavlarında Süleyman Demirel üniversitesinde yapılan sınavlarda bazı öğrencilere aynı sıra numaraları verildiği ortaya çıktı.

SINAV ÖNCESİ SINIFLARDA KARKAŞA YAŞANDI
Süleyman Demirel Üniversitesinde yapılan Açıköğretim Fakültesi sınavlarında öğrenciler sınav binalarına geldiklerinde büyük bir şokla karşılaştılar. Öğrencilere gelen sınav giriş belgelerinde Salon numaraların aynı veya son iki rakamın farklı olması nedeniyle kargaşa yaşadılar. Öğrencilerin sınavda oturacakların yerlerin birden fazla öğrencinin sınav belgesinde aynı olması ise öğrencileri bir an paniğe uğrattı.

SINAV GÖREVLİLERİ DEVREYE GİRDİ
Sınıflardaki sınav görevlileri devreye girerek aynı sıra numarası verilen öğrencileri boş sıralara oturttu.

Sınav Yetkilileri sorunun adayların sınava girecekleri salonların içinde kısım olarak ayrılmasından kaynaklandığını belirterek “Burada Anadolu Üniversitesi mi Yoksa Süleyman Demirel Üniversitesi mi hatalı bilemiyoruz? Aynı salon içinde öğrencilerin kısım olarak ayrılmasının bu tip sorunlar oluşturacağı Anadolu Üniversitesin buna dikkat etmesi gerekirdi” dediler.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR