23 Eylül 2017 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
29 Temmuz 2015 Çarşamba 12:35

Artık Sabrımız Kalmadı

CHP Isparta Milletvekili İrfan Bakır, yaşanan terör olayları ile ilgili bir basın açıklaması yaptı. Bakır, yazılı açıklamasında "Türk toplumunun bir evladını daha kaybetmeye tahammülü kalmamıştır" dedi.
Artık Sabrımız Kalmadı

CHP Isparta Milletvekili İrfan Bakır, yaşanan terör olayları ile ilgili bir basın açıklaması yaptı. Bakır, "Ülkemiz maalesef zor ve sıkıntılı bir dönemden geçmektedir. Hızla kaotik bir ortamın içine çekiliyoruz. Provakasyonlara dikkat etmek ve oyuna gelmemek lazım. Yıllardır süregelen yanlış dış politika tercihleri sonucu, terör belası yeniden canlar almaya başlamıştır. Ayrıca bundan böyle devletin mücadele etmesi gereken bir değil iki terör örgütü vardır" dedi.

Bakır, partisinin TBMM'yi olağanüstü toplantıya çağırdığını da hatırlatarak "Bu zor dönemde Cumhuriyet Halk Partisi sorumlu davranarak T.B.M.M. ‘ yi terör gündemiyle olağanüstü toplantıya çağırmıştır. Türk toplumunun bir evladını daha kaybetmeye tahammülü kalmamıştır. Gereken önlemlerin biran önce alınıp, ulusal güvenliğimizin sağlanması gerekmektedir. Ben ve temsil ettiğim siyasi anlayış, her zaman toplumsal barışın ve huzurun yanında olmuştur. Her türlü mücadelenin de silahsız ve demokratik ortamda verilmesi taraftarıyız. Ancak terör; Her nerede ve kime yapılırsa yapılsın karşısındayız. Bu vesileyle öldürülen ve şehit edilen tüm vatandaşlarımıza Allah’ tan rahmet diliyorum. Milletimizin başı sağolsun" ifadelerini kullandı.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 2 yorum yapıldı.
    YAZARLAR