26 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
14 Şubat 2011 Pazartesi 17:07

Atabey'liler Yemekte Biraraya Geldiler

Süleyman Demirel Üniversitesi Konukevinde düzenlenen yemeğe, Atabey Kaymakamı Mustafa Demir, Atabey Belediyesi eski Başkanları Tevfik Atasoy ve İzzet Kutlu ile dernek üyeleri katıldı.
Atabeyliler Yemekte Biraraya Geldiler

Isparta Atabeyliler Derneği, üyelerine yönelik yemek düzenledi.
    
Süleyman Demirel Üniversitesi Konukevinde düzenlenen yemeğe, Atabey Kaymakamı Mustafa Demir, Atabey Belediyesi eski Başkanları Tevfik Atasoy ve İzzet Kutlu ile dernek üyeleri katıldı.
    
Dernek Başkanı Mesut Şen, derneğin bağış ve aidatlardan 4 bin 500 lira dolayında gelirine karşılık 14 bin lira borcu bulunduğu söyledi. Şen, ''Ancak bu bizi korkutmamakta. Bizler, para yoksa hizmet yok anlayışı içinde değiliz. Eğer bu görevin başındaysak, bizim görevimiz, önümüze gelene yakınarak hizmet üretmemek değil, sorunları çözmektir'' dedi.
    
Bugüne kadar derneklerinin yapmış olduğu tüm harcamalarda resmi hiçbir kurumdan maddi yardım almadıklarına dikkati çeken Şen, şunları söyledi: ''Bizim yakın hissettiğimiz kendi ilçemizin resmi kurumlarından yardım istedik ama maalesef yardım alamadık. Yardım alamadığımız gibi bir de bu derneğin ayakta kalamayacağı, bizlerin başarılı olamayacağı ve Atabeylilerle hiçbir iş yapılamayacağı söylenerek morallerimiz bozulmaya çalışıldı. Ancak şu bilinmeli ki, bizler bu yola çıkarken hemşehrilerimize güvendik ve güvenmeye de devam edeceğiz'' dedi.
    
Dernek Yazmanı Tevfik Akar da, derneklerinin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
    
Derneklerini hiçbir siyasi parti ile ilgili veya işbirliğinin olmadığına dikkat çeken Akar, ''Siyasi partilerimizin hepsi de demokratik bahçemizin has gülleridir. Bizim amaç ve gayemiz Atabey ve Atabeylilerdir. Hiçbir siyasi amaç ve ayrım gözetmeden hepsinin ayrı ayrı ilçemiz için bir değer olduğunu düşünüyoruz'' diye konuştu.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR