23 Eylül 2017 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
13 Haziran 2014 Cuma 17:48

Atatürk Bulvarı Asfaltlandı

Isparta Belediyesi tarafından başlatılan ve 6 yıldır süre getirilen kalıcı asfalt kaplama çalışmalarına bir yenisi daha eklendi.
Atatürk Bulvarı Asfaltlandı

Özkanlar kavşağından karayolları kavşağına kadar olan yol’da kalıcı asfaltına kavuşuyor. Isparta Belediyesi yine her yolda olduğu gibi bu yolda da kalıcı asfalt kaplama çalışması yapmadan önce o yolda bulunan tüm alt yapı çalışmalarını gözden geçirdi.

Eksik olan ve hiç olmayan kısımların alt yapıları da tamamlanarak yol yeniden trafiğe açılacak. Belediye burada yaptığı çalışmayı bölünmüş yol olması nedeni ile iki ayrı gurupta değerlendirmekte. 10 gün önce başlatmış olduğu Özkanlardan Karayolları kavşağına inen kısımdaki çalışmalarını tamamlamış, bu gün itibari ile de kalıcı asfalt serme işlemine başlamıştır. Bölünmüş bu yoldaki ilk cadde tamamlandıktan sonra ikinci etap olarak da karayolları kavşağından Özkanlar kavşağına kadar uzanan yolda çalışmalarını başlatacaktır.

Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın’da Özkanlar kavşağında yapılan çalışmaları yakından takip etmeye devam ediyor. Günaydın yapılan çalışmaları incelerken vatandaşı da bilgilendirmeyi ihmal etmiyor.

Günaydın yaptığı açıklamasında, “5 yıl önce başlatmış olduğumuz kalıcı ve dayanıklı asfalt kaplama kararımız bütün cadde ve sokaklarımız tamamlanıncaya kadar devam edecektir. Bu kalıcı ve dayanıklı asfalt kaplama ile birlikte şehrimizdeki tüm altyapı sorununu da kökünden çözmeye gayret ediyoruz. 6 yıl önce yaşadığımız her yağmur yağışındaki sel baskınları dikkat edildi ise artık yok denecek hale geldi. Halkımız da bunun farkında olduğuna inanıyorum. Biliyorsunuz biz göreve gelmeden önce alt yapıya hiç eğilmemiş ve her yağmur yağışında işyerlerimiz ve evlerimiz sular altında kalıyordu. Bu günlerde ise tek tük telefon ihbarları almaktayız. Bu ihbar telefonları da önümüzdeki günlerde tamamen biteceğine inanıyorum. 104. Caddemizde de aynı uygulama ve hassasiyetle çalışmalarımızı sürdürdük. Kalıca ve dayanıklı asfalt kaplama yapmadan önce alt yapı sorunlarını çözdük. Bu günde kalıcı ve dayanıklı asfaltımızın ilk katmanını atıyoruz. Halkımıza şimdiden hayırlı olsun” dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR