22 Eylül 2017 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
23 Haziran 2011 Perşembe 06:00

Atatürk İlköğretim Okulundan Özmeral'a Teşekkür

Pınarpazarı Mahallesi Atatürk İlköğretim Okulu İdareci ve Öğretmenleri tam kadro Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral’i makamında ziyarette hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler.
Atatürk İlköğretim Okulundan Özmerala Teşekkür

Pınarpazarı Mahallesi Atatürk İlköğretim Okulu İdareci ve Öğretmenleri tam kadro Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral’i makamında ziyarette hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Okul Müdürü Adnan Yalçın, Müdür Yardımcısı ve öğretmenler Başkan Özmeral’e  Atatürk İlköğretim Okulu’na yapılan yardım ve samimiyetinden dolayı öğretim yılı münasebetiyle toplu olarak ziyaret ettiklerini belirttiler.

Ziyarette Okul Müdürü ve Öğretmenler “Belediye Başkanımızın, eğitimci öğretmen olması bizlere güç veriyor, sevindiriyor, isteklerimizi açıkça, rahat bir şekilde belirtebiliyoruz. Okulumuzun Bahçe düzenlenmesinden, Atatürk büstünün yapılışından ve diğer ihtiyaçlarına varıncaya kadar imkanlar nisbetinde okulumuza yardımcı olmanız ve bizimle okulcanlar kardeş okul çalışmalarında bulunmanız fazlasıyla memnun ediyor, sizlere teşekkür ediyoruz” diyerek takdirlerini belirttiler.

Başkan Özmeral, mütevazi ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek “Belediye olarak biz okullarımızın hepsine yardımcı olmak mecburiyetindeyiz. Atatürk İlköğretim Okulu çok yeni bir okul ve hızlı bir şekilde gelişiyor. Pınarpazarı da hızla büyüyor. Kısa zamanda öğrencilerimizin çeşitli imtahanlarda çok başarılı olduğunu duyduk. Tebrik ediyoruz. İnşallah ileride daha çok başarılı öğrenciler bu okuldan yetişecektir. Öğrenci sayımıza göre yeni derslik ihtiyaçlarımızın olduğunu biliyorum önümüzdeki öğretim yılı için desteklerimiz fazlasıyla devam edecektir. Pınar pazarındaki Belediye düğün salonumuzu okulunuz çok maksatlı olarak her zaman kullanabilir. Ben şahsen öğretmen kardeşlerimle bugün beraber olmaktan çok duygulandım. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Atatürk ilköğretim Okulunda 280 öğrenci okuyor. Kitap okumada meraklı öğrencilerin fazla olması dikkat çekiyor.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR