24 Eylül 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
13 Mart 2015 Cuma 22:12

Atatürkçü Düşünce Okulu Isparta'da

Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Merkez Eğitim Kurulu tarafından düzenlenen Atatürkçü Düşünce Okulu bölge programlarının ilki Isparta’da yapılacak.
Atatürkçü Düşünce Okulu Ispartada

Atatürkçü Düşünce Derneği Gül Isparta Şube Başkanı Batuhan Güldiken konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Merkez Eğitim Kurulumuz tarafından hazırlanan, ilkinin Ankara’da yapıldığı, ülkemizin dört bir yanında yapılması planlanan Atatürkçü Düşünce Okulu’nun bölge programlarının ilki Isparta’da gerçekleşecek.

Program 14-15 ve 21-22 Mart tarihlerinde Isparta Öğretmenevi Konferans Salonu’nda yapılacak. Toplamda dört gün sürecek eğitim programının açılışı 14 Mart Cumartesi günü saat 10.00’da Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Sayın Tansel Çölaşan tarafından verilecek dersle yapılacak” dedi.

Güldiken, “Derslere tüm Ispartalı vatandaşlarımız katılabilecek. Alanında uzman kadro ile toplamda otuz bir ders yapılacak olan Atatürkçü Düşünce Okulu Isparta programının %60’ına katılanlara katılım belgesi verilecek. Katılım Belgesi almak isteyen ve programın %60’ına katılmak isteyenler Atatürkçü Düşünce Derneği Gül Isparta Şubesine başvurabilir” diye konuştu.

Programa ADD Genel Başkanı Tansel Çölaşan, Prof. Dr. Birgül Ayman Güler, Anıl Çeçen, Uluç Gürkan gibi çok sayıda bilim ve düşün insanı da katılacak.

İŞTE O PROGRAM
 

YAZARLAR