26 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
27 Mayıs 2015 Çarşamba 11:14

Bağkur borç sorgulama nasıl yapılır?

Bağkur borç sorgulama nasıl yapılır?
Bağkur borç sorgulama nasıl yapılır?

Bağkur borç sorgulama nasıl yapılır? Bağkur borç sorgulama ekranı

 

BAĞKUR BORÇ SORGULAMA SONRASI ÖDEME İŞLEMLERİNİZİ YAPABİLİRSİNİZ
SGK borç sorgulama ve Bağkur borç sorgulama işlemleri için yararlanabileceğiniz tek online resmi kaynak e- devlet sistemidir.Bağkur borç sorgulama yaptıktan sonra üstelik ödeme imkanı da bulunmaktadır.

 

BAĞKUR SORGULAMA

 

Bağkur'lu kişilerin yanında aynı şekilde prim ödemesi yapması gereken ve ödemelerini yakından takip etmesi gereken kişiler de GSS'lilerdir. Bu sigortaya dahil olan kişilerin yapması gereken işlem ise GSS borç sorgulama işlemidir. GSS borç sorgulama işlemi ile birlikte sadece borç konusunda değil, tüm GSS ile ilgili kapsamlı bir şekilde bilgi sağlanması mümkündür. Bu bakımdan kişilerin zorlanmadan kolay bir şekilde internet üzerinden sunulan hizmetler aracılığı ile yapabileceği GSS borç sorgulama ile birlikte tüm güncel bilgilere erişim sağlanabilmektedir. Eğer siz de GSS'liyseniz ya da bu sağlık sigortasına dahil olup olmadığını bilmiyorsanız GSS borç sorgulama yaparak bu konudaki tüm soru işretlerinizi giderebilirsiniz. 

SGK tarafından vatandaşların kullanımına sunulmuş olan ve e devlet kapısı üzerinden kolay bir şekilde yapacağınız iki hizmet ile birlikte prim borçlarınızdan ödemelerinize kadar pek çok konuda bilgi sağlamanız mümkündür. Üstelik hizmetler tamamen ücretsiz olarak sunulduğu için herhangi bir ödeme yapmanıza ya da bilgi girişine de gerek yoktur.

YAZARLAR