23 Eylül 2017 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
10 Haziran 2015 Çarşamba 20:41

BAKA Yönetim Kurulu Eğirdir’de Toplandı

BAKA Yönetim Kurulu Eğirdir’de Toplandı
BAKA Yönetim Kurulu Eğirdir’de Toplandı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Yönetim Kurulu, Haziran ayı toplantısını Isparta’nın Eğirdir İlçesi’nde gerçekleştirdi. BAKA Yönetim Kurulu’nun Burdur Valisi Hasan KÜRKLÜ başkanlığındaki toplantısına: Antalya Valisi Muammer TÜRKER, Isparta Valisi Vahdettin ÖZKAN, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun ERCENGİZ, Burdur İl Genel Meclis Başkanı Osman KARAKAYA, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut ÇETİN ve Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf KEYİK ile BAKA Genel Sekreteri Mehmet Sırrı ÖZEN ile uzmanlar katıldı.

Eğirdir’de Süleyman Demirel Üniversitesi Mavi Göl Uygulama Oteli Toplantı Salonu’ndaki toplantının açılışında Isparta Valisi Vahdettin ÖZKAN, BAKA Yönetim Kurulu üyelerini kurul üyelerini misafir etmekten duyduğu memnuniyeti belirtti. Kalkınma Ajansı’nın sürdürdüğü faaliyet ve çalışmalarla ilgili bilgi veren BAKA Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Vali Hasan KÜRKLÜ, toplantıda 2015 Yılı Mali Destek Programı sonuçlarının değerlendirileceğini bildirdi. 2015 Mali Destek Programı’na başvuran projelerin Bağımsız Değerlendirme ve Değerlendirme Komitesi’nin değerlendirme sürecinin tamamlandığını belirten Vali KÜRKLÜ, BAKA’ya Antalya’dan 149 proje, Burdur’dan 41 proje ve Isparta’dan da 66 proje olmak üzere toplam 256 proje başvurusu yapıldığını hatırlattı.

BAKA Yönetim Kurulu Başkanı KÜRKLÜ, “Bahsettiğim değerlendirme çalışmaları tamamlanan başarılı proje başvuruları Yönetim Kurulumuz tarafından Batı Akdeniz Bölgesi Bölge Planı ile 2015 Mali Destek Programında daha evvel belirlenmiş olan öncelikler çerçevesinde son kez gözden geçirilecek olup destek alacak yararlanıcı Asil ve Yedek Listelerine son şekli verilecektir. Benim sizlere toplantımızla ilgili olarak aktaracağım bilgiler şimdilik bunlardan ibarettir. Teşekkür ederim” diye konuştu.

BAKA Yönetim Kurulu toplantısı, gündem maddelerinin görüşülmesiyle tamamlandı.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR