26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
27 Ekim 2010 Çarşamba 10:10

Bakan Yalvaç'ta 2 Okulun Açılışını Yapacak

Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu Yalvaç'ta Necati Akel İlköğretim Okulu ile Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi'nin açılışlarını yapacak.
Bakan Yalvaçta 2 Okulun Açılışını Yapacak

Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun Yalvaç Programı belli oldu. Isparta'da toplam 5 açılış yapacak olan Çubukçu Yalvaç'ta ise Necati Akel İlköğretim Okulu ile Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi'nin açılışlarını yapacak.

Çarşamba günü Ankara'dan karayolu ile önce Şarkikarağaç'a gelecek olan Bakan Çubukçu burada Sağlık Meslek Lisesi binasının açılışını yaptıktan sonra çeşitli incelemeler yapacak. Ardından Yalvaç'a gelerek Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi ile Necati Akel İlköğretim Okulu'nun açılışını yapacak. Süleyman Demirel Üniversitesi Yalvaç Meslek Yüksek Okulu'nda öğrencilerle sohbet toplantısına katılacak olan Çubukçu'nun öğle yemeğinin ardından Isparta'ya geçeceği bildirildi.

Isparta'da Otistik Öğrenciler Merkezi ile öğrenci yurdunun açılış töreninin ardından Isparta'nın eğitimini masaya yatırılacağı geniş katılımlı toplantıya katılacak olan Bakan Çubukçu yapılan toplantının ardından Isparta'dan ayrılacağı haber verildi. Milli Eğitim Bakanlığı'nın üst düzey bürokratları ile bakandan iki gün önce, yani bugün Isparta'ya gelerek inceleme ve araştırma çalışmalarına başlayacakları ifade edildi.

 

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR