22 Eylül 2017 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
13 Ocak 2014 Pazartesi 10:09

Bapbacı’ya Güven Tam

Bakkallar ve Bayiler Odası’nın Genel Kurulu Halıkent Mahallesi’nde bulunan Oda’ya ait düğün salonunda gerçekleşti. Genel Kurul’a, siyasi parti temsilcileri ve adaylar da büyük katılım sağladı.
Bapbacı’ya Güven Tam

AKP Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, Belediye Başkanı ve MHP Adayı Yusuf Ziya Günaydın, AK Parti Belediye Başkan Adayı Nuri Uzaktaş, CHP Adayı Prof. Dr. Lütfü Çakmakçı, SP Adayı Süleyman Çakan, MHP İl Başkanı İsa Yalçın, CHP İl Başkanı Vedat Şenol ve SP İl Başkanı Cevat Gençay, ITSO Başkanı Şükrü Başdeğirmen ile çok sayıda Oda üyesinin katıldığı Genel Kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Daha sonra divan oluşturulurken divan başkanlığına Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Aybatılı seçildi.

KÜÇÜK ESNAF YAŞATILMALI
Genel Kurul’un açış konuşmasını yapan Başkan Mehmet Ali Bapbacı, Oda’nın kiracı olarak bulunduğu düğün salonunda yaşanan zorluklardan yakındı. Ayrıca AVM’lerden de şikayet eden Bapbacı, küçük esnafın yaşatılması gerektiğini savundu.

ŞENOL ESNAF OLARAK KONUŞTU
Bapbacı’nın konuşmasının ardından mevcut yönetim her açıdan oybirliği ile ibra edildi. Daha sonra Oda üyeleri söz alarak görüş ve taleplerini dile getirdi. Bu sırada CHP İl Başkanı aynı zamanda bakkal esnafı olan Vedat Şenol, söz aldı. Şenol, konuşmasında AVM’leri eleştirerek, büyük alışveriş merkezlerinin Ispartalı olmadığını ve kazanılan paranın da ilimizde kalmadığını söyledi. Konuşmaların ardından yönetim seçimine geçildi. Gerçekleştirilen seçime tek liste olarak giren Mehmet Ali Bapbacı, tekrar güven tazelemiş oldu.

YENİ YÖNETİM ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU
Mehmet Ali Bapbacı
Taci Öztürk
Mustafa Akbulut
Ziya Danışman
Zeki Öztürk
Özcan Karaaslan
Zeki Kravkaz

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR