25 Eylül 2017 Pazartesi

Hasan Hüseyin AKAGÜNDÜZ / Ajans32

Başarı - Başarısızlık Üzerine

04 Mayıs 2016 Çarşamba 15:11

Kim düşünürdü ki; sınav dışında bu kelimelerin günlük hayatımızda yer edineceğini.. Ama oldu. Hemde inanılmaz biçimde kullanılır oldu.Peki BAŞARISIZLIKLA SUÇLANAN Sayın Devlet BAHÇELİ suçlu da diğer muhalefet liderleri suçlu değil mi? Hangisi iktidar olmuşta başarılı? Ya da kendilerini hesaba çekmeleri gerekirken niye hedefe MHP'yi koyarlar? Hem küçülmüş parti imalarıyla aşağılayan konuşmalar yaparlar, neredeyse ülkücülere yön ve ayar vermeye meylederler! Birileri de çıkıp KİMSİNİZ SİZ, BİZİMLE NE İŞİNİZ VAR? BİZDEN SİZE NE? demez..

Televizyon kanallarında haftalardır MHP kongreye gidecek mi,gitmeli mi,delegeler buna müsaade edecek mi,seçmen durumu nasıl değerlendiriyor,ilk seçimde seçmenin tercihi yönetimi destekler pozisyonda mı olacak??? Daha neler neler.. Konuşanlara da bakıyorum hiçbiri MHP mensubu,sözcüsü yada sempatizanı bile değil!

MHP kendi iç dinamiğiyle tabii ki açıklamalar ve savunmalarda da bulunuyor ama ben bir konuda muzdaribim. Nasıl olurda Genel Başkanlığa aday olduğunu açıklayanlar için Genel Merkez böylesi kırıcı-incitici açıklamalar yapar? Bu insanlar bu davanın gönüldaşları değil mi? Partinin mensubu değil mi? Bugün olmasa da yarın yine birlikte hareket edilmeyecek mi? Sanırım,gaza geliniyor.

Ben Türk Milliyetçisiyim,Ülkücü görüş ve düşüncedeyim. Ben ve benim gibi pekçok kişinin düşüncesi fikrin liderinin rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ olduğu yönündedir. Yani bizim bir lider sorunumuz falan yok. Bu konuda mutabakat falan aradığımızda yok. Genel Başkanlık, gözümüzde liderlik hükmü taşımıyor. Konuyu bu açıdan görsün herkes. Eğer BİR KONGRE ÇALIŞMASI VAR,GENEL BAŞKAN OLMAK İSTEYEN ADAYLAR VAR,BUNU GÖRMEZDEN GELEMEZSİNİZ deniyorsa; bu, o siyasi partinin kendi iç tüzüğü ile ilgili bir durumdur. Benim zoruma giden; delegelerin isteğinin değer bulmayıp-konunun mahkemelere intikalidir. Zira o delegeler zaten ilçe-il kongrelerinde Genel Merkezin icazetini almış kişilerdir.

Genel Başkan adaylarına gelince: Sayın AKŞENER, bir önceki dönem TBMM Başkan Vekili değil miydi? Sayın OGAN,partiden ihraç kararını mahkeme kararı ile bozdurup-geri kabul görmemiş miydi? Sayın AYDIN, iktidar ortaklığı döneminde Bayındırlık Bakanı değil miydi? Sayın ÖZDAĞ,Genel Başkanlığa ilk kez aday olmuyor ki! İlk aday olduğunda PARTİNİN KAPISINDAN İÇERİ GİREMEZ diyen kimdi? Sonrasında partinin Genel Başkan Yardımcısı olmadı mı? Kim,ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum ben! DEVLET AĞABEY;sen böyle biri değildin, ne oldu sana? Bu kadar tutarsız kararlar sana ait olamaz. Biran önce ülkücü iradenin gereğini yerine getir ve dosta-düşmana zebil etme bizi. Sanki genel kurul seni kapı dışarı mı edecek? Sen bir devlet adamısın,sen bir düşünce adamısın,sen bir dava adamısın. Bizler senden çok şeyler öğrendik ama son zamanlardaki eylem ve söylemlerinle bizi çok şaşırtıyorsun Vazgeç ağabey,vazgeç bu inattan!

TİTRE ve KENDİNE DÖN LÜTFEN..

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR