20 Eylül 2017 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
26 Şubat 2012 Pazar 14:44

Başbakan'a Doğumgünü Sürprizleri

Kimi pankartla, kimi pastayla kimi ise mektupla Başbakan'ın doğumgününü kutladı. 58. yaş gününü kutlayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için AK Parti Silivri Gençlik Kolları evinin yakınında pankart açtı.
Başbakana Doğumgünü Sürprizleri

Kimi pankartla, kimi pastayla kimi ise mektupla Başbakan'ın doğumgününü kutladı. 58. yaş gününü kutlayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için AK Parti Silivri Gençlik Kolları evinin yakınında pankart açtı. Ardından da Erdoğan'ın evinin yakınında bulunan bir pastane Başbakan'a doğumgünü pastası gönderdi. Konyalı minikler ise Başbakan'a mektup gönderdi.

Sürpriz Ziyaretçiler
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Pazar gününü Üsküdar Kısıklı'daki evinde dinlenerek geçiriyor. Erdoğan'ın bugün sürpriz ziyaretçileri vardı. 26 Şubat 1954 doğumlu olan Başbakan Erdoğan'ın doğumgünün kutlamak isteyen AK Parti Silivri Gençlik Kollarından 5 kişi Başbakan'ın evinin önüne geldi. Önce Başbakanlık korumalarından izin alan gençler ardından da Başbakan'ın evinin bulunduğu sokağın karşısına geçti.

"İyi ki Doğdun, Sayın Başbakanım"
Silivrili gençler, ellerindeki "Bu milletin umudusun. İyi ki doğdun, Sayın Başbakanım" yazılı pankartı açtı. Pankartı açan Silivrili gençlerden biri "Sevgimizi belirtmek istedik. Sadece Başbakanımızı görsün yeter" diye konuştu.

AK Parti Silivri Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Gezeren bugün Başbakan Erdoğan'ın doğumgünü olduğunu belirterek, "Onu uzun zamandır göremiyoruz ve çok özledik. Onun da bizi özlediğimi biliyoruz. Bu bizim için bir fırsattı. Onu bugünde yalnız bırakmak istemedik. Ona olan saygımızı sevgimizi bu şekilde göstermek istedik. Eğer gördüyse ne mutlu bize. İyi ki doğdu iyi ki başımızda Allah başımızdan eksik etmesin" diye konuştu.

Doğumgünü Pastası
Bu arada Başbakan Erdoğan'a evinin yakınınında bulunan bir pastaneden doğumgünü pastası da gitti. Pastane çalışanı Mustafa Öztürk tarafından götürülen pasta korumalar tarafından teslim alındı. Güvenlik nedeniyle önce içi kontrol edilen pasta daha sonra Erdoğan'ın evine götürüldü.

Pastane çalışanı Mustafa Öztürk, "Başbakanımıza pasta getirdik geçmiş olsun dileklerimizi sunmak için ayrıca bugün de yaşgünü. Yeni yaşında başarılı sağlıklı mutlu olmasını dileriz. Allah başımızdan eksik etmesin. Her zaman dualarımızı onun için ediyoruz. Tahminlerimize göre 59 yaşında olması lazım" diye konuştu.

Miniklerden Başbakan'a Kutlama Mektubu
Konya'da ise okuma yazmayı yeni öğrenen 1'inci sınıf öğrencileri ilk mektuplarını Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yazdılar. Minik öğrenciler, postaya verdikleri mektuplarıyla Başbakan Erdoğan'ın hem doğum gününü kutladılar hem de geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

foto-galeri.jpg

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 3 yorum yapıldı.
    YAZARLAR