22 Eylül 2017 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
03 Temmuz 2014 Perşembe 15:30

Başbakan’a Hayırlı Olsun Mesajı

MÜSİAD Isparta Başkanı M. Selim Özkutlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olmasına ilişkin bir açıklama yaptı.
Başbakan’a Hayırlı Olsun Mesajı

Özkutlu, milletimizin Cumhurbaşkanlığı seçiminde sağduyu ile hareket ederek en doğru kararı vereceğini belirtti ve almış olduğu bu karardan dolayı Başbakan Erdoğan’a hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Isparta Başkanı M. Selim Özkutlu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Ülkemizin huzur, güven ve istikrarı önceliğimizdir. Bu noktada, önemli gündem maddemiz olan, kadim medeniyetimizin tarihinde ilk defa milletin tercihiyle gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı seçiminin, milletimizin sağduyusu ile en doğru şekilde sonuçlanacağından emin olduğumuzu bu vesile ile bir defa daha yinelemek isteriz. MÜSİAD görüşü olarak ‘Türkiye'nin mevcut parlamenter sisteminin yapısında ve kurgusunda, günümüzün insan odaklı dünyasında çokça sözü edilen, kuvvetler ayrılığı sisteminin, aslında bir kuvvetler ayrılığından çok, kuvvetler kargaşası şeklinde tasarlandığını ve bu şekilde uygulanmakta olduğunu görüyoruz. Bu sistemin ana unsurları yeniden değerlendirilmeli ve milletimizin hak ettiği bir sistem uygulamaya alınmalıdır. Cumhurbaşkanlığı seçiminden sonra ülkemizin önündeki en önemli gündem maddesinin bu olduğunu düşünüyoruz.

Bu noktada, bugüne kadar ülkemizin siyasi hayatında, Belediye Başkanlığı dahil birçok noktada çok başarılı hizmetlerde bulunmuş, ilklere imza atmış bir lider olan, Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı adaylığının, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz"dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 2 yorum yapıldı.
    YAZARLAR