20 Eylül 2017 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
26 Nisan 2013 Cuma 18:00

Başdeğirmen Ve Ekibi IGİAD’ı Ziyaret Etti

Önümüzde ki ay yapılacak olan seçimler öncesi üye çalışmalarına devam eden BEYAZ LİSTE ekibi Şükrü Başdeğirmen önderliğinde Isparta Genç İşadamları Derneği’ni (IGİAD) ziyaret etti.
Başdeğirmen Ve Ekibi IGİAD’ı Ziyaret Etti

üyelerinin taleplerini dinledi. Şükrü Başdeğirmen ve ekibini misafir etmekten ötürü mutlu olduklarını ifade eden IGİAD Başkanı Adem Demiralay, seçim süreci boyunca belden aşağı ve kırıcı propagandalar yapılmamasını istedi. Başkan Demiralay: “3 adayımızın da amacı Isparta’ya daha fazla nasıl hizmet edebilirizdir. Seçilecek arkadaşa şimdiden başarılar diliyorum. Bu seçimler tüm halkımıza hayırlı olsun” dedi.

Geçtiğimiz ay ITSO Başkanlığına adaylığını açıklayan ve kamuoyunun desteğini şimdiden alan Başdeğirmen, BEYAZ SAYFA açıklamalarına da netlik getirdi.

Adaylığını açıklarken, beyaz ve temiz bir sayfa açıyoruz diyen ve bazıları tarafından bu açıklamaları çarpıtılan Başdeğirmen, dedikodu üretenlere şu cevabı verdi: “Beyaz sayfa yenilikler içindir. Her yaşayan insanın, yeni günü beyaz bir sayfadır. Ben adaylığımı açıklarken yaptığımız BEYAZ SAYFA açıklaması, geçmişi karalamak için değildir.

Lafla sözle peynir gemisi yürümez. Bir ajandayı çevirirseniz yeni bir sayfa ile karşılaşırsınız. Örneğin yarın her insan gibi, benim içinde beyaz bir sayfadır. İnsan yarınında beyaz ve yeni sayfayı göremiyorsa onun hayatı zaten karadır. Açıklamalarımızın arkasındayız ve amacımız kimseyi karalamak değildir. 8 yıl boyunca ITSO ekibi olarak başarılı ve güzel işlere imza attık” dedi.

ADAY ARKADAŞLARI TEK TEK ARADIM
Bu seçimlerin seviyeli geçmesi gerekiyor. Çünkü sıradan bir seçim değil. Bizim de amacımız bu seviyeyi korumak. Ben diğer 2 aday arkadaşımızı arayıp hayırlı olsun dedim. Yine o aday arkadaşlarıma da dedim ki, eğer siz kazanırsanız gelip sizin masanızda size projelerimi sunayım.

Sizlere destek olayım. Eğer ben kazanırsam sizde buyurun gelin dedim. Sağolsunlar bu teklifimi kabuk ettiler. Ortak paydamız Isparta o yüzden fikirlerimizi birbirimize her zaman için sunmamız gerekiyor” dedi.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR