23 Eylül 2017 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
13 Mayıs 2013 Pazartesi 15:45

Başdeğirmen'e Tam Destek

ITSO seçimlerinin ardından 17 grubun tamamını alarak tarihi bir başarıya imza atan Şükrü Başdeğirmen'e seçimlerdeki rakibi İsmail Rüştü Çelik'ten tam destek geldi.
Başdeğirmene Tam Destek

ITSO seçimlerinin ardından 17 grubun tamamını alarak tarihi bir başarıya imza atan Şükrü Başdeğirmen'e seçimlerdeki rakibi İsmail Rüştü Çelik'ten tam destek geldi.

İsmail Rüştü Çelik yaptığı yazılı açıklamada "Isparta iş dünyası, hafta sonu örnek bir demokrasi şöleni yaşadı, yaşattı. Son derece medeni bir havada, barış ve kardeşlik duyguları içerisinde seçimini yaptı. Kazanan proje odaklı propaganda süreci oldu. Kazanan sağduyulu rekabet oldu. Kazanan Isparta oldu.

Bu demokrasi şöleninin barış, kardeşlik havasında geçmesini sağlayan taraflardan biri olduğumuz için mutluyuz. Bu güzel atmosfere katkı yapan Şükrü Başdeğirmen ve ekibine teşekkür ediyoruz. Isparta’ya 2 dönem hizmet veren Eyüp Avcular’a ve ekip arkadaşlarına teşekkür ediyoruz.

Isparta’nın kalkınması, mutlu ve müreffeh toplum için Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) yönetimine her zaman katkı sağlamaya hazır olduğumuzu samimiyetle bildiririz.

Seçim bitti. Yarış ve rekabet bitti. Şimdi birlik ve beraberlik zamanı… Şimdi tek liste var: Isparta. Tek rekabet var: Isparta’nın hak ve menfaatleri. Isparta’nın hak ettiği değerleri alabilmesi için biz GÜL PEMBE Ekibi olarak Sayın Şükrü Başdeğirmen ve ekibine proje odaklı anlayış başta olmak üzere tam destek veriyoruz.

Sayın Başdeğirmen ve ekibine süreç içerisinde başarılar diliyoruz" dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 2 yorum yapıldı.
    YAZARLAR