21 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
10 Ocak 2019 Perşembe 11:13

Basın Mensuplarımız Bizim İçin Çok Değerli

Basın Mensuplarımız Bizim İçin Çok Değerli
Basın Mensuplarımız Bizim İçin Çok Değerli

AK Parti Isparta Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü kutlayarak, gazetecilerden övgüyle söz etti.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, mesajında “Isparta basını başta olmak üzere tüm basın mensubu arkadaşlarıma ilimizin gelişmesi, tanıtılması ve markalaşması adına yaptıkları duyarlı ve fedakar çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, kendilerini yürekten destekliyorum.”dedi.

Başdeğirmen’in kutlama mesajı şöyle: “Kamuoyunun aydınlatılmasında, kamuoyu oluşturulmasında, hizmetlerin ve faaliyetlerin duyurulmasında şüphesiz ki basın kuruluşlarımızın çok büyük emeği var. İlimizde özellikle basın yayın kuruluşlarından çalışan gazeteci arkadaşlarımızla bu zamana kadar çok yakın ilişkiler içerisinde çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz, gazeteci arkadaşlarımızın bize verdiği önem çok değerli. Daha önceki görevlerimde, gazeteci arkadaşlarımızla karşılıklı diyalog ve işbirliği çerçevesinde birçok konuda kamuoyunu bilgilendirerek, çalışmalarımızı duyurma fırsatı bulduk. Isparta basınının ilimizin gelişmesi, büyümesi, tanıtılması ve markalaşması adına çalışmalar yaparken ne kadar duyarlı ve fedakar olduğunu biliyorum, görüyorum ve yürekten destekliyorum, bundan sonra da birlik beraberlik içinde güzel işler yapacağımızı belirtmek istiyorum. Türkiye genelindeki illere baktığımızda Isparta’da basının gücünü görmemek imkansız. Isparta’mızda çok sayıdaki basın yayın organlarımız sayesinde günün gelişmelerinden haberdar olma imkanına sahibiz. Yerel basında çalışan arkadaşlarımızın birçoğu ulusal basın temsilcisi, sesimizin Ulusal düzeyde duyurulmasında çok büyük emekleri var.

Bizlere bu imkanı sağlayan, tarafsız ve ilkeli haber anlayışı ile her zaman kendilerinden çok ilimizin menfaatlerini düşünen bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan ve değerli gazeteci arkadaşlarımızın ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, çalışma hayatlarında başarılar dilerim.” Dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR