22 Ekim 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
21 Nisan 2017 Cuma 16:14

Başkan 25 Bin Liralık Ayakkabı Satın Aldı

Başkan 25 Bin Liralık Ayakkabı Satın Aldı
Başkan 25 Bin Liralık Ayakkabı Satın Aldı

Belediye Başkanı Günaydın, Kunduracılar Sitesi'nde Bahar İndirim Günleri düzenlenmesine vesile olmakla kalmadı, Belediye Giyim Bankası'na fakir vatandaşlar için esnaflardan 25 bin TL'lik ayakkabı satın aldırdı. Isparta Belediyesi'nin desteği ve öncülüğüyle Tarihi Kunduracılar Sitesi'nde 18 Nisan'da başlayan Bahar İndirim Günleri esnafın yüzünü güldürdü.Kampanyanın başladığı salı gününden bugüne kadar sitede yaşanan canlılık dikkat çekici boyutlara ulaştı. 20'e yakın ayakkabı satıcısının faaliyet gösterdiği Kunduracılar Sitesi'nde Bahar İndirim Günleri, 7 Mayıs'a kadar devam edecek.

Belediyenin Isparta esnafına destek olması amacıyla ilkini Kunduracılar Sitesi'nde gerçekleştirdiği Bahar İndirim Günleri, başka desteklere de vesile oldu. Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Giyim Bankası aracılığıyla fakir vatandaşlara yardım eden Isparta Belediyesi,esnaflara alışveriş anlamında da destek oldu. Başkan Günaydın'ın talimatı doğrultusunda Kunduracılar Sitesi'nde faaliyet gösteren tüm esnaflardan eşit şekilde 25 bin TL değerinde ayakkabı satın alındı.

Esnaflardan alınan ayakkabılar Giyim Bankası'na konuldu. Öteyandan Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, İndirim Günleri'nin açılışının yapıldığı salı günü kendisi, eşi ve birçok kişiye ayakkabı hediye etti. Eşi Dilek Günaydın'a ayakkabı hediye ederken görüntülenen Belediye Başkanı Günaydın,muhtarlar, Belediye çalışanları, meclis üyeleri, gazeteciler ve birçok kişi için kendi cebinden ayakkabı satın aldı.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR