28 Eylül 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
24 Aralık 2018 Pazartesi 17:07

Belediye Bu Şehrin Lokomotifi Olacak

Belediye Bu Şehrin Lokomotifi Olacak
Belediye Bu Şehrin Lokomotifi Olacak

İYİ Parti Isparta Belediye Başkan Adayı Gökmenoğlu Kunduracılar Sitesi esnafını ziyaret etti. Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden İyi Parti Isparta Belediye Başkan Adayı Gökmen Gökmenoğlu, Kunduracılar Sitesi esnafını ziyaret etti. Başkan Adayı Gökmenoğlu, esnafın sorunlarını dinledi.

İYİ Parti Isparta Belediye Başkan Adayı Gökmen Gökmenoğlu ve parti kurmayları seçim çalışmaları kapsamında bugün Kunduracılar Sitesi esnafıyla bir araya geldi.

Başkan Adayı Gökmen Gökmenoğlu, Kunduracılar Sitesi esnafına yaptığı ziyarette yaşanan ekonomik sorunlar nedeniyle esnafın zor durumda olduğunu söyledi.

Gökmenoğlu, “Yaklaşık 3 haftadır pratik yapıyoruz, bu pratikte inşallah bundan sonra daha hızlı çalışacağız daha enerjik çalışacağız, biliyorsunuz diğer aday arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz ama biz genciz diyoruz iyi çalışacağız diyoruz projelerimizle geliyoruz 3-4 haftalık yaptığımız pratikten sonra şunu gördük esnafımız kan ağlıyor, işçimiz kan ağlıyor, çiftçimiz kan ağlıyor, bu şehirde insanlar siftah etmeden evlerine gidiyor Pazar yerlerinde insanlar saat 6-7 olmasını bekliyor neden biliyor musunuz pazarcının dökmüş olduğu domateslerin, patlıcanların arasından tazelerini toplayıp evlerine götürüp yemek yapmak için biz bunlara duyduğumuz üzüntü nedeniyle siyaset yarışına girdik, onun için bütün Ispartalılardan destek olmalarını rica ediyorum” dedi.

ITKM ELEŞTİRİSİ
Gökmenoğlu, Ispartalı esnafın yaşadığı sorunlara ek olarak Isparta Ticaret ve Kültür Merkezi’nin açılmamasını da eleştirerek, “Ticaret kültür merkezi geçtiğimiz günlerde tekrar söyledik 25 yıldır açılmadı dile kolay burası Isparta’nın bir yarası biz gelir gelmez ikinci gün bütün Ispartalılarla birlikte açıp içerisine gireceğiz söz veriyorum. Hizmet yarışında bu genç kardeşlerine destek versinler o zaman görsünler ki açabiliyor muyuz bana bu enerjimi kullanma fırsatı versinler. Ben 22 yıllık avukatım ve 5 dönem de baro başkanlığı yaptım” ifadelerini kullandı.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 2 yorum yapıldı.
    YAZARLAR