23 Eylül 2017 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
09 Ocak 2013 Çarşamba 13:51

Belediye Meclis Üyeleri Değişti

Keçiborlu Belediye Meclisinde CHP’den istifa edip bağımsız olarak görev yapan Ali Kopan ve Hüseyin Bilgin, Belediye Meclisi bağımsız üyeliğinden de istifa ettiler.
Belediye Meclis Üyeleri Değişti

İstifa eden meclis üyelerinin yerine ilçe seçim kurulu tarafından CHP’nin yedek üyelerinden Osman Güllü ve Ömer Çarkçı meclis üyeliğine getirildi.

CHP’den yeni iki üyenin meclise girmesi ile CHP grubu yeniden mecliste çoğunluk oluşturdu. Meclisteki görev dağılımları ve komisyon üyesi seçimlerinde rahatlayan CHP grubu ile Ocak ayı toplantısını yapan Keçiborlu Belediye Meclisi; Meclis Divan Heyetinde boşalan üyeliklere ve Denetleme Kuruluna yeni üyelerini seçti.
Yapılan seçimler sonunda;
Meclis 1.Başkan Vekili; Ali Bozkurt, Meclis 2. Başkan Vekili; Ömer Çarkçı, Meclis Katip Asil Üyeliği; Osman Güllü, Meclis Katip Yedek Üyeliği; Şemsettin Özcan, Denetleme Kurulu; Ali Bozkurt, Şemsettin Özcan, Recep Kıraç seçildiler.

Önceki aylara göre çok sakin geçen Ocak ayı meclis toplantısı için konuşan Belediye Başkanı Turgut Soykan“Çok yapıcı bir şekilde geçen Ocak ayı toplantısı için hepinize teşekkür ediyorum. Umudum o ki; bu çalışma yöntemimiz görev süresinin sonuna kadar sürecektir. İlçemiz adına güzel bir gelişmedir. Yeni arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyor, görevlerinde başarılar diliyorum. Ayrıca Tarihi Kentler Birliğine üyeliğimizi onaylayan Belediye Meclisimize de teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR