05 Aralık 2016 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
21 Kasım 2016 Pazartesi 18:07

Belediye Uyardı! İtibar Etmeyin

Belediye Uyardı! İtibar Etmeyin
Belediye Uyardı! İtibar Etmeyin

Isparta Belediyesi tarafından kamuoyuna yapılan duyuruda, belediyenin adının kullanılarak işadamlarından para talep edildiği açıklandı. Yapılan duyuruda bu tür olaylara itibar edilmemesi gerektiği vurgulandı.

Isparta Belediyesi adına hiçbir kimsenin para talep etme yetkisinin olmadığı belirtilen duyuruda, "Zaman zaman ortaya çıkarak Isparta Belediyesi ve yetkililerinin adını kullanarak dolandırıcılık yapan kişi veya kişilerin tekrar bu tür bir çalışmaya girdiklerini öğrenmiş bulunmaktayız.
05538485437 ve 05538547197 numaralı telefonlardan, ilimizdeki bazı işadamlarımızı arayarak, kendisini ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ veya Başkan Yardımcısı olarak tanıtan dolandırıcılar belediyemiz adına para talep etmektedirler.

Isparta Belediyesi adına hiç kimsenin para talep etmek gibi bir yetkisi de yoktur böyle bir uygulamamız da asla söz konusu değildir.
Belediyemiz veya belediyemizle ilgili yetkililerin adını kullanarak para talep eden dolandırıcılara asla prim verilmemesini ve adli mercilere şikayet edilmesini önemle rica ederiz" denildi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR