16 Ocak 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
19 Ekim 2020 Pazartesi 10:34

Belediye ve Vatandaş Arasındaki Köprü

Belediye ve Vatandaş Arasındaki Köprü
Belediye ve Vatandaş Arasındaki Köprü

19 Ekim Muhtarlar Günü sebebiyle bir masaj yayınlayan Belediye Başkanı Şükrü Badeğirmen, “Muhtarlarımız, belediyemiz ile vatandaşlarımız arasındaki en önemli köprüdür” dedi.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Badeğirmen, yayınladığı Muhtarlar Günü mesajında “Demokrasimizin temel taşı, belediyemiz ile vatandaşlarımız arasında en önemli köprü vazifesi gören, milletimizin güzide temsilcisi ve hizmetkarı muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü en kalbi duygularımla tebrik ediyorum.

Vatandaşlarımızın oylarıyla seçilen muhtarlarımız, mahallelerimizin, köylerimizin en önemli temsilcisi olmuştur. Muhtarlarımız, devletimizle, belediyemizle milletin bütünleşmesinin temel harcını oluşturmaktadır.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri ile göreve gelen tüm muhtar kardeşlerimle birlikte şehrimize hizmet sürecimizde en güzel çalışmaları yapmak amacıyla el birliği, gönül birliği, karşılıklı istişare ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Isparta Belediyesi olarak önemli bir görevi ifa eden muhtarlarımızın, vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmesi için elverişli koşullar oluşturma noktasında kararlıyız.

Muhtarlarımız, belediyemiz ile vatandaşlarımız arasındaki en önemli köprüdür. İlimizde geçmişte olduğu gibi günümüzde de muhtarlarımız önemli görevleri başarı ile yürütmeye devam etmektedirler.

Muhtarlarımızı, belediyemizin gören gözü, tutan eli, tabana uzanan şefkat eli, katılımcı yönetim anlayışımızın temel unsurları olarak görüyor ve önemli bir vazifeyi yerine getirdiklerine inanıyorum.

Muhtarlarımızın taleplerini ‘vatandaşlarımızın talepleri’ olarak görüyor, Isparta’mızın ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla istişare içerisinde hareket ediyoruz.

Bu sayede Isparta’mızın çehresi değişiyor, gelişiyor, kalkınıyor ve büyüyor.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta ilimizde görev yapan muhtarlarımız olmak üzere, halkımızın hizmetkârı, başımızın tacı tüm muhtarlarımızın Muhtarlar Gününü kutluyor, aileleri ve sevdikleriyle birlikte sağlık içerisinde nice yıllar temenni ediyor, ebediyete intikal eden bütün muhtarlarımıza Cenab-ı Hak'tan rahmet diliyorum” dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR