24 Eylül 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
08 Mayıs 2015 Cuma 11:05

Birlik, Beraberlik ve Kardeşliğimizi Daha Da Güçlendirmeliyiz

Birlik, Beraberlik ve Kardeşliğimizi Daha Da Güçlendirmeliyiz
Birlik, Beraberlik ve Kardeşliğimizi Daha Da Güçlendirmeliyiz

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakan Yardımcısı Serdar Denktaş, Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın’ı makamında ziyaret etti.

Bir dizi etkinliğe katılmak üzere Isparta’ya gelen KKTC Başbakan Yardımcısı Serdar Denktaş, Süleyman Demirel’i ‘baba dostu’ olarak gördüğünü ve Isparta’da bulunmaktan dolayı son derece memnun olduğunu dile getirdi. Denktaş, “Süleyman Demirel’in memleketinde bulunmaktan dolayı son derece mutluyum” dedi.

KKTC Başbakan Yardımcısı Serdar Denktaş’ı, Isparta’da ağırlamaktan dolayı son derece memnuniyet duyduğunu dile getiren Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Isparta, Ankara, Türkiye’nin nasılsa Kıbrıs’ı da o şekilde gördüklerini söyledi. Türkiye’nin ve Kıbrıs’ın bir güç olduğunun bilinmesi gerektiğine değinen Başkan Günaydın, “Birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi daha da güçlendirmeliyiz” diyerek her türlü işbirliğine hazır olduklarını belirtti. Başkan Günaydın, Gökkubbe Fuar Alanı’nın açılışında Kıbrıslı misafirleri ağırlamaya hazır olduklarını ve Isparta ile Kıbrıs’ın her zaman karşılıklı işbirliğine hazır olduklarını dile getirdi.

Ziyaretin ardından KKTC Başbakan Yardımcısı Serdar Denktaş, Başkan Günaydın’a el işlemesi bir tablo hediye ederken, Başkan Günaydın’da, misafirlerine gül ürünleri ve ahşaptan yapılmış bir hediye takdim etti.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR