22 Eylül 2017 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
20 Eylül 2011 Salı 07:02

Bölgesel Amatör Lig Grupları Açıklandı

Bölgesel Amatör Lig’de 2011-2012 sezonu grupları belli oldu. Isparta takımları 7. gurupta mücadele edecek.
Bölgesel Amatör Lig Grupları Açıklandı

Bu sezon BAL'a katılacak 152 takımın 13 ayrı grupta mücadele edeceği BAL'da 4 grup 11, 9 grup 12 takımdan oluşuyor.

Gruplarda son iki sırayı alan takımlar küme düşerken, ilk iki sırayı alan takımlar play-off oynamaya hak kazanacaklar.

Play off müsabakaları sonunda 9 takım TFF 3.Ligine çıkmaya hak kazanacak.

1. Grup
Yeni Diyarbakır
Bağlar Bld
Batman Gercüş Bağlar
72 Batman
Kızıltepe
Siirt Botanspor
Hakkari İl Özel İdare
Van DSİ
Dersim
Özgüzeldere
Muş Murat
Şırnak Şenoba

2. Grup
Bingöl Özel İdare
Erzincan Refahiye
Erzurum 3 Mart Aşkale
Ağrı Doğubeyazıt
Gümüşhane Kelkit Hürriyet
Bayburt Bld
Kağızman
Göle Bld
Artvin Arhavi
Rize Kalkandere
Ardeşen

3. Grup
Trabzon İdmanocağı
Trabzon Düzyurt
Trabzon Yomra
Samsun Dikbıyık Bld
Samsun İlkadım Bld
Samsun 1930 Bafra
Yeni Amasya
Tokat Erbaa Güreş İhtisas
Fatsa Bld
Ünye Bld
Giresun Espiye
Giresun Bulancak Bld

4. Grup
Malatyaspor
44 Malatyaspor
Malatya Orduzu
Adıyaman Bld
Kahramanmaraş Bld
Elbistan Bld
Şanlıurfa Siverek Bld
Şanlıurfa Özel İdare
Kilis Bld
Gaziantep Şehitkamil Bld
Osmaniye Kadirli

5. Grup
Mersin Erdemli Bld
Mersin Toroslar Bld
Mersin Bozyazı Bld
Adana TEK
Adana Gençlerbirliği
Adana Ceyhan
Hatay İskenderun Asaş
Hatay Erzin Bld
Kayseri Şeker
Kayseri Talasgücü
Niğde Bld
Karaman Gençlerbirliği

6. Grup
Ankara Sincan Bld
Ankara Akyurt Bld
Ankara Kazan Bld
Sivas Özel İdare
Sivas Zara Bld
Yozgat Sorgun Bld
Nevşehir Gençlik
Kırıkkale Türk Metal
Kırşehirspor
Çorum Bld
68 Yeni Aksaray
Kastamonu Tosya Bld (Bu grup 12. Grup’a geçebilir. TFF daha sonra karar verecek)

7. Grup
Antalya Manavgat Bld
Antalya Kumluca Bld
Antalya Demre Bld
Konya Beyşehir Bld
Konya Selçuklu Bld
Konya Sarayönü Bld
Ispartaspor
Isparta Emrespor
Isparta Özel İdare
Afyon Emirdağ Bld
Afyon İhsaniye Bld
Burdur Şeker

8. Grup
İzmir (3) – Kura çekecekler
Aydın Didim Bld
Aydın Bozdoğan Bld
Aydın Çine Mardan
Muğlaspor
Muğla Turgutreis Bld
Denizli Konak
Denizli Kaklık Bld
Uşak Bld
Uşak Özel İdare

9. Grup
İzmir (3) – Kura çekecekler
Manisa Bld
Manisa Salihli Bld
Manisa Kula
Balıkesir Bld
Balıkesir Ayvalıkgücü
Balıkesir Küçükköy Bld
Çanakkale Bozcaada
Çanakkale Karabiga İÇDAŞ

10. Grup
İstanbul (5) Kura çekecek
Kocaeli Derince Bld
Kocaeli Çenesuyu Plajyolu
Kocaeli Kağıtspor
Kocaeli Darıca Kale Bayramoğlu
Sakarya AS Akyazı
Sakarya Adapazarı
Sakarya Garajlar Taç

11. Grup
İstanbul (5) Kura çekecek
Edirne Gençlik
Keşanspor
Çorlu Gençlerbirliği
Çerkezköyspor
Babaeskispor
Bozüyük Vitra

12. Grup
İstanbul (4) Kura çekecek
Zonguldakspor
Zonguldak Kozlu Bld
Düzcespor
Düzce Beyköy Bld
Bolu Gerede
Karabük Safranbolu Bld
Bartınspor

13. Grup
Bursa Merinos
Bursa İznik
Bursa Kestel
Bursa Zafer
Yalova Armutlu Bld
Yalova Altınova Bld
Yalovaspor
Eskişehir Demir
Eskişehir Sağlık
Kütahyaspor
Kütahya Gaybiefendi
Kütahya Simav Gençyurdu

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR