19 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
29 Eylül 2012 Cumartesi 16:29

Bu Mahallemizi Yalnız Bırakacak Değiliz

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Davrazkent Sitesi sakinleriyle bir araya geldi.
Bu Mahallemizi Yalnız Bırakacak Değiliz

 

Mahalle sakinlerinin istek ve şikâyetlerini alan Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, belediyenin yapmış olduğu yatırımlar ile ilgili olarak da site sakinlerini bilgilendirdi.

Davrazkent Sitesi ile Vatan Mahallesi’nin en büyük sıkıntılarından birisinin ise Tabakhane’ye yakınlığını olduğunu söyleyen Başkan Günaydın, ayrıca Davrazkent Sitesi civarına kaçak olarak dökülen molozlarında en kısa sürede gereğinin yapılacağını dile getirdi.

Davrazkent Site sakinleri, bodrumlarının yağışlarda su bastığını bunun çözülmesini talep ederken, Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, şehir genelinde 2 yıldan bu yana ciddi altyapı çalışması başlattıklarını ve bu bölgenin sorununun da kısa sürede aşılacağını dile getirdi. Burada vatandaşlara da çağrıda bulunan Belediye Başkanı Günaydın, yağmur suyu ve kanalizasyon hatlarının ayrı olduğunu bundan dolayı da konut sahiplerinin yağmur suyu giderlerini kanalizasyona bağlamamalarını istedi. Yağmur suyu bağlantılarının, kanalizasyon hatlarından ayrılmasını isteyen Günaydın, “Bu bölgenin de altyapı sorunlarını çözeceğiz. Bunu gerçekleştirdikten sonra bu bölgemizde de bir sıkıntı yaşanmayacak” dedi.

Davrazkent Sitelerinin güzel bir şehirleşme örneği verdiğini dile getiren Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, “Bu mahallemizi yalnız bırakacak değiliz” diyerek, Vatan Mahallesi’nin sorunlarının da kısa sürede giderileceğini aktardı. Isparta Belediyesi olarak planlı bir şekilde çalıştıklarını anlatan Günaydın, “Planlamalarımıza göre gelecek yıl bu zamanlarda buranın tüm sıkıntılarını gidermiş olacağız. Mevcut altyapılara ilave altyapılar yapacağız” şeklinde konuştu.

Şu ana kadar yapılan ve yapılacak olan altyapı başta olmak üzere, asfalt, ağaçlandırma ve diğer yatırımlarla ilgili olarak detaylı bilgiler aktaran Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, “Yine gelecek yıl bu zamanlarda şehrimizin her yerinde asfaltlama çalışmaları tamamlanmış olacak. Çalışmalarımızı planlı bir şekilde yürütüyoruz, bir gösteri veya siyaset uğruna çalışma yapmıyoruz” ifadelerinde bulundu. 

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR