26 Eylül 2017 Salı

Hasan PARLAKYILDIZ / Ajans32

Canım Vatan...

25 Ağustos 2015 Salı 16:02

CANIM VATAN

Vatan derdindeyim a dostlar vatan derdindeyim

Sakil adamların  akil adam  olduğu Anadolu’da anaların ağlamaktan göz pınarları kurudu. Acaba bu zatların vatan toprakları üzerindeki emekleri ne kadardır ki amaçları nedir.?

Sen bu ülkede kamu kurumlarında gelinebilecek her noktaya gel sen şimdi  tut  siyonizmin ayak oyunları ile bana barıştan özgürlükten bahset pardon birader, buna kargalar bile güler lakin inanan zümre var. Buna üzülüyorum ve sana soruyorum bu ülkede savaş mı varda barıştan bahsediyorsun.

Korkma canım kardeşim biz kardeşçe yaşayarak dostça paylaşarak yaşadık yaşamaya da  devam edeceğiz ama sen  akıllı ve dikkatli olmasın, oyuna yalana ve süslü sözlere inanmayacaksın. Aç olacaksın! ama onurlu olacaksın ki kardeşliğimizi kimse bozamasın.

Anadolu topraklarını vatan yapmak  için 1071 de Malazgirt ten girerek   coğrafya yı yurt yapan atalarımıza verilmiş sözümüz var. Yurt yaparken Elinde silah yoksa baş kaldırıp isyan da etmemiş  ise bizimle birlikte yaşaya devam etmiştir bugünde devam edecektir. 

Ruhu İslam, Bedeni Türk olan ve  bizimle birlikte yaşamak isteyen herkesle yan yana durmaya ve  oturmaya varız. Korkma kardeşim Gazi Mustafa Kemal Atatürk “Ağalar Beyler Gidip Toros Dağlarına Bakınız Orada bir çadır var ise Dumanı da tütüyorsa şunu çok iyi biliniz ki bizi  hiçbir güç ve kuvvet yenemez”  sözünü söylerken senin damarlarında ki asil kandan şüphesi olmadığı içindir. Eğer ki sen Damalarındaki asil kanı kirletmediysen dimağına zehir enjekte ettirmediysen korkma yürü peşin sıra gelen dostların akrabaların mutlaka olacaktır. 

Necip Türk Milletinin son günlerde yaşadığı olaylardan sonra elbet kendisine çeki düzen verecekleri zamandır. Halkımız kendi iradesini doğru zamanda doğru yerde durarak hür iradesini sergilemesiyle, Anaların göz yaşlarını dindirecek, vatanını canından aziz bilenleri mutlu edecektir.

Evet dostlar vatan derdindeyim…

Mutlu, Huzurlu, Güven li yaşamak için….

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR