22 Eylül 2017 Cuma

Nagihan ÇELİK / Ajans32

Canlar Yürekleri Yaktı

20 Mart 2016 Pazar 21:48

Arzuhâlim sanadır Allah’ım. Hazan mevsiminde hüznü yaşatanlara, kurşun yağmuruyla Vatan toprağımı kana bulayanlara sana arz ediyorum Allah’ım.

Yüreğimde, yüreğine ateş düşenlerin acısını taşırken, kalbimden dilime dökülen dualarla sana yalvarıyorum Allah’ım.

Canlar, yürekleri yaktı. Her bir yürekte alev oldu parladı. İsyanlarımı duaya dönüştürdüm. Arzuhâlim sanadır Allah’ım.

Şehidimin kanıyla beslenen leş sürülerini, ocakları söndüren hainleri, hainleri destekleyen dalkavuklarını da sana arz ediyorum Allah’ım.
Polisimi, askerimi, masum sivilleri, ana karnındaki doğmamış bebeği şehit edenlerden, hakkımı istiyorum. Biliriz ki, senin affetmediğin tek şey kul hakkı. Hakkımızı helal etmiyoruz Allah’ım.

Gözüm yaşlı, gönlüm yanık. Ne bende kaldı derman, ne kalemimde, sözler de, yazılarda kifayetsiz şimdi. Kalemim yazamaz oldu. Yüreğim susmaz, acım dinmez oldu. Gönlüme akan yaşın ıstırabı beni uyutmazken, şehidimin ocağındaki acının ağırlığını, bu yürek kaldırmaz oldu.
Ebrehe’nin ordusuna yaşattığın hezimeti, bu bölücülere, kan emicilerin zalim eşkıyalarına da yaşat Allah’ım.

Arzuhâlim sanadır. Bilirim ki sen, bilinmeyenleri bilir, görülmeyenleri görür, işitilmeyenleri işitirsin.

Huzuruna geldim, diz çöktüm. Gözüm yaşlı, gönlüm yaslı. Mazlumun ahını yerde bırakma Allah’ım. Kahhar isminle kahreyle, helak eyle Allah’ım.

Bu vatanı bölmek isteyen, bir karış toprağında gözü olan küffar ordusunun planlarını boz Allah’ım.

Askerimin, polisimin vatan için hizmet eden milletimin yar ve yardımcısı ol. Küfre düşüren her sözden, her davranıştan sana sığınırım. Sadece senden medet umar, sadece senden isterim. Arzuhâlim yalnız sanadır ALLAH’ım. Benim ile birlikte, vatanımızın bütünlüğü, birlik ve beraberliğimizin devamı, şehitlerimiz ve acılı aileleri için dua eden tüm inananların duasını kabul eyle Rahmetin ile nasiplenen kullarından eyle Allah’ım

ÂMİN

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR