20 Ocak 2022 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
18 Aralık 2010 Cumartesi 11:17

Cem Yılmaz: Seks kasedim çıkabilir

Cem Yılmaz katıldığı Marka Konferansı'nda "Günün birinde biri çıkıp, 'bu senin çocuğun' derse ne yaparsın?" sorusuna, "Benim de seks kasetlerim çıkabilir, hazırlıklıyım" yanıtını verdi.
Cem Yılmaz: Seks kasedim çıkabilir

Marka Konferansında Fatih Altaylı'nın sorularını yanıtlayan komedyen Cem Yılmaz da, parayla ilişkisinin düzeyli olduğunu ve hiçbir zaman aldığı kararlarda paranın belirleyici olmadığını ifade etti. Yılmaz, ''Para kazanıyorum, ortada... Elbette arabamı alıyorum ama gidip İtalya'da gezmiyorum, ÖTV'ye katkıda bulunuyorum. İki katı vergimi veriyorum'' dedi.

Gösterileri sırasında koltuk sayısıyla bilet fiyatını çarpmasına yönelik eleştirilere ilişkin de Yılmaz, ''Bu benden kaynaklanmadı. Elbette ben de oyunları bedava oynamak isterim. Ama ya çok zengin olmam lazım ya da delirmem lazım. Bu işin Nirvana'sı zaten budur'' yorumunu yaptı.

Seyirciden her zaman korktuğunu ifade eden Cem Yılmaz, ''Seyirci açıktır. Sizin mesleğinizi devam ettirmeniz, o anki sahneden iyi inmenize bağlıdır. Geçen yıl yarattığınız şov akıllarda kalsa da, onunla yaşayamazsınız'' diye konuştu.

"SEKS KASEDİ DEĞİL İÇERİĞİ ÖNEMLİ"

Günün birinde biri çıkıp, 'bu senin çocuğun' derse ne yaparsın sorusuna Yılmaz'ın verdiği cevap ise salondakileri gülmekten kırdı geçirdi. Her şeye hazırlıklı olduğunu belirten Cem Yılmaz, "Benim de seks kasetlerim ortaya çıkabilir. Ama önemli değil, her şeye hazırlıklıyım. Seks kasetinden ziyade içeriği önemli. İzleyenler 'vay be ne iş çıkarıyor' desinler" diye konuştu.

CMYLMZ

Yılmaz, adının tescillenmesiyle ilgili soruyu da, ''CMYLMZ niye tescil ettirdin diye soruyorlar. Bunu sormak, niye vergi mükellefisin diye sormak gibi bir şey. Sen yapmazsan başkası yapıyor.

"AROG DİYE BLUE JEAN GÖRDÜM"

Ne yapabilirim? Gösterimin adı olan kısaltmanın üzerinden bilet kesiyor, siz almazsanız başkası alıyor. AROG diye bluejean gördüm'' şeklinde yanıtladı.

Politik mizah yapmamasıyla ilgili de Cem Yılmaz, bunun mesleki bir tercih olduğunu, politik mizahın uzmanlık getirdiğini, kendisinin bu konuda ehliyeti olmadığını söyledi.

Mesleğinin ne olduğu sorusu üzerine Yılmaz, maliye kayıtlarında mesleğinin serbest meslek olarak geçtiğini, esnaf ve sanatkarlar odasına kayıtlı olduğunu ve aylığını ödediğini kaydetti.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR