20 Eylül 2017 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
25 Mart 2013 Pazartesi 13:25

CHP Belediye Başkan Adayını Belirledi

Yerel seçimlere yaklaşık bir yıl kala siyasetteki hareketlenme de devam ediyor. CHP Yenişarbademli’de tüm üyelerinin katılımıyla yaptığı toplantıda Belediye Başkan Adayını belirledi.
CHP Belediye Başkan Adayını Belirledi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yenişarbademli’de Belediye Başkan Adayını belirledi. Geçtiğimiz hafta sonu yaklaşık 300 üyenin katıldığı toplantıda ilçenin mevcut belediye başkanı Mustafa Erdem’in yeniden aday olmasına karar verildi.

Konuyla ilgili Ajans32 muhabirine konuşan İl Başkanı Vedat Şenol, “Yenişarbademli İlçe Yönetim Kurulumuz bize Mustafa Erdem’in yerel seçimlerde yeniden aday gösterilmesi yönünde bir teklif sunmuştu. İlçedeki bütün üyelerimizin katılımıyla geniş bir toplantı yaptık ve durumu tartışmaya açtık. Üyelerimizin tamamı mevcut başkan Mustafa Erdem’in yeniden aday gösterilmesi yönünde fikir bildirdi. Biz de bu doğrultuda karar aldık ve Yenişarbademli Belediye Başkan Adayımızı belirlemiş olduk. Meclis üyelerini de süreç içerisinde belirleyerek kamuoyuna açıklayacağız” dedi.

Vedat Şenol, parti içerisindeki demokrasi kanallarını sonuna kadar çalıştıracaklarını ve tüm her yerde adaylarını demokrasi kuralları çerçevesinde belirleyeceklerini de belirtti. Şenol, Isparta Belediye Başkan Adayı noktasında da çalışmalarının devam ettiğini şu ana kadar bazı isimlerin gündeme geldiğini belirterek “İlde de demokrasi kanallarımızı çalıştırarak belediye başkan adayımızı belirleyeceğiz. Isparta artık sosyal demokrat bir belediye başkanı tarafından yönetilecek. CHP belediyelerinin farkını Isparta’da da yaşayacağız” ifadelerini kullandı.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR