23 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
07 Ocak 2014 Salı 15:51

CHP Gülevler’in Sorunlarını Dinledi

CHP Kadın Kolları yerel seçim öncesi çalışmalarına Gülevler Mahallesinde devam etti.
CHP Gülevler’in Sorunlarını Dinledi

Gülevler Mahallesinde vatandaşların sorunlarını dinleyen CHP Kadın Kolları Üyeleri sorunlarla ilgili notlar alarak Belediye Başkanlığı görevine Prof. Dr. Lütfi Çakmakçı’nın gelmesinin ardından tüm sorunların çözümü için çalışma yapacaklarını söyledi.

CHP Kadın Kolları Başkanı Leyla Havva Güzelcan Gülevler Mahallesinde komşuluk ilişkilerinin yoğun olduğu söyleyerek “mahalle halkı komşuluk ilişkilerinin yoğun olması sebebiyle sorunlarını da kendi içinde çözmeye çalışmış, bu nedenle bir çok anlamda eksikleri giderilmemiş. Mahallemizde resmi daire yok, okul yok, muhtarlık yeri yok, Caminin altında görev yapıyor. Mahallenin bir sosyal tesisi yok. Gülevler Mahallemizde pazar yok” dedi.

Mahalle içinde belediyeye ait bir arsa bile olmadığını söyleyen Güzelcan “zamanında bir jtane belediye arsası var olan mahalle içindeki arsa Hasan Balaban’ın belediye başkanlığın döneminde satıldığı için kamu alanı bile kalmamış. 18 uygulamasından sonra var olan arsanın 176 veresesi var. Mahallemizin sorunlarının çözümünü bütün bir rapor halinde değerlendirerek yapılması gerekenleri planlayacağız” diye konuştu.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 2 yorum yapıldı.
    YAZARLAR