25 Eylül 2017 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
24 Aralık 2012 Pazartesi 07:50

Chp’liler Yemekte Buluştu

CHP Isparta İl Örgütü İktidara Yürüyüş ve Dayanışma yemeğinde bir araya geldi. Genel Merkez düzeyinde önemli konukların katıldığı gecede iktidar yeminleri edildi.
Chp’liler Yemekte Buluştu

Marşlar söylendi… Islıklar çalındı… iktidar yeminleri edildi… CHP Isparta örgütü Büyük Isparta Oteli’nde düzenlediği iktidara yürüyüş ve dayanışma yemeğinde bir araya geldi.

Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Adnan Keskin, Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Parti Meclisi üyesi Emel Yıldırım, CHP Afyon, Burdur ve Antalya İl Başkanları, Prof. Dr. Lütfü Çakmakçı ve Isparta’ya bir konferans için Gelen Anıl Çeçen’in de katıldığı geceye CHP Isparta Milletvekili Ali Haydar Öner, eski Milletvekili Mevlüt Coşkuner ve eski il başkanı Yusuf Erdoğan’da katıldı.

Gecede konuşan İl Başkanı Vedat Şenol, partisinin iktidara doğru adım adım yürüdüğünü kaydederek geceye katılanlara ve partiye emek verenlere teşekkür etti.
Milletvekili Ali Haydar Öner’de artık AKP açısından yolun sonunun geldiğini kaydederek “Artık yeter, aldatmaca ve kandırmaca bitecek” mesajı verdi.
Gecede partiye yeni katılanlara da rozetleri parti yöneticileri tarafından takıldı.
Geceye katılan davetliler konuşmaların ve rozet takma törenin ardından gönüllerince eğlendi.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR