24 Eylül 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
21 Nisan 2014 Pazartesi 19:00

Çocuk ve Müzik Şenliği Büyük Beğeni Topladı

“23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” kutlamaları kapsamında Süleyman Demirel Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi tarafından “Çocuk ve Müzik Şenliği” düzenlendi.
Çocuk ve Müzik Şenliği Büyük Beğeni Topladı

Uzman Yıldız Mutlu Yıldız koordinatörlüğünde Prof. Dr. M. Lütfü Çakmakçı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen şenliğe, SDÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Akyıldız, Isparta Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Yakup Kütük, İl Kültür Turizm Müdürü Abdullah Kılıç, KİMER Müdürü Doç. Dr. Ali Yavuz, SDÜ YBEM Müdürü M. Fatih Cebeci ile Merkez müdür yardımcıları Yekta Halıcı ve İbrahim Çetintürk, Isparta ve Burdur’un çeşitli okullarından 130 öğrenci katıldı.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan SDÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Akyıldız, ailelerin çocuklardan beklentilerinin yüksek olduğunu ve bu devirde çocuk olmanın zor olduğunu dile getirerek bu zorluklara rağmen müzisyen olan Gül Çocuk Korosu üyelerinin ve tüm dünya çocuklarının “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı”nı kutladı.
SDÜ YBEM Merkez Müdürü M. Fatih Cebeci de yeni dönemde “Gül Çocuk Korosu”na kurumsal bir kimlik kazandıracaklarını; sanatla büyüyen çocukların bu dünyanın en büyük umudu olacağını söyledi ve tüm çocukların bayramını kutladı.

Konuşmaların ardından Şef Yıldız Mutlu Yıldız yönetiminde “SDÜ Gül Çocuk Korosu”, Şef Hazal Toközlü yönetiminde “Halıkent Anaokulu Elma Şekerleri Korosu”, Şef Ali Osman Yıldız yönetiminde de “Öğretmenler Ortaokulu&Sev Korosu” konserleri sunuldu.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR