26 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
29 Mayıs 2014 Perşembe 10:05

Davraz Kongresi Başladı

Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından 29-31 Mayıs 2014 tarihleri arasında yapılacak olan II. Uluslararası Davraz Kongresi başladı.
Davraz Kongresi Başladı

“Dünyanın sorunları ve barış yolları bu topraklarda ve bu coğrafyada konuşulacak” diyen SDÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan İbicioğlu yönetiminde düzenlenecek “Küresel Sorunlar ve Çözüm Arayışları” başlıklı II. Uluslararası Davraz Kongresinde; “Medeniyet Tartışmaları”, “Bilim ve Felsefe”, “Demokrasi ve İnsan Hakları”, “Kimlik ve Ulus Devlet Tartışmaları”, “Uluslararası Hukuk-Uluslararası İlişkiler-Güvenlik ve Terör”, “Küresel Kriz ve Sorunları”, “Tarım-Gıda-Açlık ve Yoksulluk”, “Çevre ve Enerji, Küresel Rekabet ve İşletme Davranışları”, “Uluslararası Göç, Yönetim Tartışmaları”, “Sağlık ve Yaşam” konuları tartışılacak.

SDÜ'de düzenlenen Kongreye Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, MHP Konya Milletvekili Faruk Bal, Isparta Milletvekilleri Süreyya Sadi Bilgiç ve Recep Özel, Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Sivil Toplum Kuruluşları ve çok sayıda davetli katıldı.

Kongrede Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın konuşma yapıyor.

Belediye Başkanı Günaydın konuşmalarının ardından Ak Parti Milletvekili Recep Özel konuşmalarını yapıyor. Recep Özel, davetlilere hoş geldiniz diyerek konuşmalarını sonlandırdı.

Recep Özel'in konuşmasının ardından Ak Parti Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç konuşmalarını yapıyor. Bilgiç, katılımcılara hoşgeldiniz dedikten sonra konuşmasını sonlandırdı.

Bilgiç'in konuşmasının ardından Isparta Valisi Vahdettin Özkan, konuşmasını yapıyor. Vali Özkan, "Davraz Kongresi hepimize bolluk ve bereketlik getirsin. Daha önce yapılan kongrenin meyvelerini gördük. Bunu daha da geliştirerek burada toplandık. Hepiniz hoşgeldiniz" dedi.

Son olarak konuşan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, bu tür kongrelerin her yıl yapılması gerektiğini söyleyerek, kongrede emeği geçen herkese teşekkür etti.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR