23 Eylül 2017 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
14 Haziran 2016 Salı 11:59

Demirel'e Anma Töreni

Demirel'e Anma Töreni
Demirele Anma Töreni

9'uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, ölümünün birinci yıl dönümünde mezarı başında anılacak. Aynı gün Şevket Demirel için de İslamköy'de mevlid okutulacak.

Merhum 9'uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, 17 Haziran'da İslamköy Çalça Tepe'de mezarı başında anılacak. Isparta Valiliği ve Isparta Belediyesi'nin organizasyonu ile İslamköy'de Demirel için özel bir anma programı düzenlenecek. Belediye, törene gitmek isteyen vatandaşlar için otobüs kaldırılacak.

Demirel ailesi, 17 Haziran günü Şevket Demirel için de özel bir program düzenliyor. Şevket Demirel'in 40 mevlidi, 17 Haziran günü İslamköy'de gerçekleştirilecek. Mevlid programından sonra misafirlere iftar yemeği verilecek. Demirel ailesi, mevlid ve iftar programı için İslamköy'e servis kaldıracak.

ANTALYA'DA DA ANILACAK

Diğer yandan Antalya'daki Ispartalılar Derneği de 18 Haziran'da Süleyman Demirel'i için özel bir anma etkinliği düzenleyecek. Antalya'daki anma programı 'Hoşgörüyle Bir Ömür' konulu karikatür sergisi açılacak, Demirel'le ilgili konferans düzenlenecek. Konferansa TBMM eski Başkanı İsmet Sezgin, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Aylin Cesur ile Cumhurbaşkanı Basın Danışmanı Hulusi Turgut konuşmacı olarak katılacak.

Antalya'daki karikatür sergisi Konyaaltı Belediye binası lobi salonunda saat 11.00'da açılacak. Konferans ise 11.30'da başlayacak. Sergi, 24 Haziran'a kadar açık kalacak.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR