26 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
01 Ekim 2014 Çarşamba 17:21

Destek Gelirse Aday Olurum

CHP İl Başkanı Vedat Şenol, partisinden ve yakın çevresinden kendisine milletvekili adayı olması konusunda yoğun talep geldiğini belirterek “Beni milletvekili adayı olarak görme konusunda olumlu bir fikir ağır basarsa aday olacağım” dedi.
Destek Gelirse Aday Olurum

2015 Genel Seçimlerine daha uzun bir süre olmasına rağmen ilk milletvekili aday adayı kendini gösterdi. CHP İl Başkanı Vedat Şenol, şu anda partisinden ve vatandaşlardan kendine yoğun bir talep olduğunu bildirdi.

ŞENOL’UN ŞARTI ÖN SEÇİM
Aday olmasının bir şarta bağlı olduğunu açıklayan Şenol, “Ben şöyle bir düşünceye sahibim; Merkez yoklamasına kesinlikle karşıyım. Eğer Genel Merkezimiz Isparta’da ön seçim yapmama kararı alırsa böyle bir düşüncem olamaz. Yüzde 100 demesem bile yüzde 99 destek gelirse aday olurum. Yönetici arkadaşlarım, partideki sevdiğim dostlarımın fikrine başvuracağım. Beni milletvekili adayı olarak görme konusunda olumlu bir fikir ağır basarsa aday olacağım. Çünkü Isparta’nın artık çalışkan, hem hizmet eden hem partisini koruyan maddi manevi kollayan ve kırsal kesimi de ihmal etmeyen bir milletvekiline ihtiyacı var. Bu çok önemli. Isparta’nın sorunları çok. Bu konuda kafa yoran, çalışan, partiyle iç içe olan bir milletvekili çıkması lazım.

MİLLETVEKİLLERİ BÜROKRASİ TABANINDAN GELMEMELİ
Ben ithal adaya, dışarıdan göndermelere partinin tozunu yutmadan, birilerinin desteğiyle aday olan insanlara kişiliği ne olursa olsun karşıyım. Ama artık siyasette Isparta gibi küçük illerde milletvekilleri bürokrasi tabanından gelmemeli” diye konuştu.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 10 yorum yapıldı.
    YAZARLAR